O firmie


Przekazywana z ojca na syna tradycja i pasja związana z obróbką drewna znalazła swoją kontynuację w powstaniu firmy Matyasik w 2001 roku. Właściciel firmy Andrzej Matyasik rozpoczynając swoja działalność postawił na kunszt projektu, jakość wykończenia oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły swoich wyrobów.

 

Do wyrobów schodów drewnianych oraz podłóg drewnianych używamy drewna litego, najlepszych gatunków drzew krajowych i egzotycznych. Staramy się sprostać indywidualnym wymaganiom klienta, dopasowując wyrób do wnętrza, w którym będzie on spełniał swoją funkcję. Stawiając na nas stawiasz na jakość.

 

Firma współpracuje z dostawcami drewna oraz chemii, którzy zdobyli zaufanie w branży poprzez wysoką i sprawdzoną jakość swoich produktów oraz zostali przez nas gruntownie sprawdzeni.

 

Pracuje dla nas kilku wyspecjalizowanych w swoich fachu pracowników, co pozwala na wykonanie każdej inwestycji z należytą dbałość i staranność. Dzięki temu oraz innym wymiwnionym wyżej czynnikom nasza firma jest coraz bardziej rozpoznawana, nie tylko na rynku małopolskim ale również w całym kraju.

 

UMÓW SIĘ NA POMIAR Z NASZYM KONSULTANTEM

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby umowić się na pomiar w dogodnym dla Ciebie terminie.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

+48 608 104 677

Historia firmy

Przekazywana z ojca na syna tradycja i pasja związana z obróbką drewna znalazła swoją kontynuację w powstaniu firmy Matyasik w 2001 roku.

Właściciel firmy Andrzej Matyasik rozpoczynając swoja działalność postawił na kunszt projektu, jakość wykończenia oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły swoich wyrobów (schody drewniane, podłogi z drewna litego, schody z drewna).

Dane kontaktowe

Matyasik - Schody i podłogi drewniane
34-235 Bystra 521 (60 km od Krakowa)

 

Telefon+48 608 104 677

 

e-mail: biuro@matyasik.pl