Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Andrychów

Schody drewniane Andrychów

Nasza firma od wielu lat zajmuje się budową eleganckich schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania różnego typu wyrobów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy szeroki wybór schodów drewnianych - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Umożliwiamy także wykonanie indywidualnych zamówień oraz projektów.

Nowocześnie schody drewniane Andrychów mają nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Piękne i idealnie dopasowane schody spełniają rolę dekoracyjną radując oko przez dopełnienie całokształtu domu oraz będąc jego ważnym elementem. Właśnie z tego powodu schody betonowe chętnie są zastępowane przez nowoczesne schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę Schody drewniane Andrychów charakteryzują się dużym stopniem estetyki, urozmaicają domową przestrzeń oraz są solidne.

Schody na beton Andrychów

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest trwałość jak i stabilność, to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu. Schody na beton Andrychów będą dla Ciebie idealnym wyborem. Betonowa podstawa zapewnia wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do wykończenia schodów. Zazwyczaj materiałem wykończeniowym pozostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło i metal. Jeżeli do budowy schodów schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, np. dąb, jesion, buk, wiąz czy orzech. Czasami wybierane są orientalne odmiany drewna jak wenge, jatoba lub mahoń.

W przypadku konstruowania schodów na beton, drewno wykorzystuje się w celu pełnego obudowania konstrukcji betonowej, lub też używając go do obłożenia jedynie częsci górnej, tj. tej po której się chodzi. Wachlarz materiałów służących do wykończenia schodów na beton jest szeroki i uzależniony od charakteru domu jak i upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to woj. małopolskie, a w szczególności Andrychów oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Andrychowie - kontakt

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608-104-677

Schody gięte Andrychów

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem przez swój bardzo atrakcyjny wygląd a także poprzez ogromną prostotę zastosowania. Zmniejszona powierzchnia jaką zajmują schody tego typu pozwala na zastosowanie ich konstrukcji w mieszkaniach o ograniczonym metrażu. Szybki czas realizacji oraz niewielka zajętość powierzchni to ich główne atuty. Schody drewniane Andrychów gięte są wykonywane w całości na terenie naszego zakładu po czym mogą zostać dostarczone w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Budulcem zazwyczaj używanym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest też wybór innych odmian drewna, takich jak jesion skandynawski lub jatoba. Schody takie bardzo często są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody dywanowe Andrychów

Są jednym z przedstawicieli prostych typów schodów. Ich budowa wyróżnia się brakiem belek policzkowych, zostawione są jedynie stopnie, podstopnie oraz sporadycznie także balustrada.

Budulec używany do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje szkło, jako materiał do budowy poręczy. Wybór taki gwarantuje podkreślenie ważnej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

nowoczesne schody drewniane Tarnów, wycena schodów Brzesko, schody na konstrukcji stalowej Myślenice, schody gięte Libiąż, nowoczesne schody drewniane Kraków, schody gięte Wieliczka, stylowe schody drewniane do salonu Wieliczka, schody na konstrukcji drewnianej Olkusz, schody na beton Brzesko, schody na konstrukcji stalowej Oświęcim, schody na konstrukcji drewnianej Kęty, schody dywanowe Bochnia, wycena schodów Nowy Sącz, schody na konstrukcji drewnianej Nowy Targ, schody dywanowe Olkusz, schody dywanowe Kęty, schody na konstrukcji stalowej Skawina, schody na beton Gorlice, schody na beton Nowy Targ, wygodne schody drewniane do domu Andrychów, schody gięte Wadowice, nowoczesne schody drewniane do salonu Chrzanów, wygodne schody drewniane Wadowice, wycena schodów Trzebinia

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677