Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Będzin

Schody drewniane Będzin - producent schodów w Będzinie

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonawstwie schodów drewnianych oraz tworzymy różne rodzaje schodów. Przyjmujemy każde zlecenie i zajmujemy się także tworzeniem schodów wewnętrznych (buk, dąb, jesion, orzech). Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju schody drewniane: dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Cechuje nas tworzenie schodów najwyższej jakości oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Zapraszam do współpracy!

Obecnie schody pełnią nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Piękne a przede wszystkim dobrze dopasowane schody spełniają rolę dekoracyjną radując oko przez uzupełnienie całokształtu domu i będąc jego nieodzownym elementem. Z tego właśnie powodu często schody betonowe chętnie są zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno optycznie ociepla wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę schody drewniane w Będzinie cechują się dużym stopniem estetyki, urozmaicają dom i są wytrzymałe.

Nowoczesne schody drewniane - solidny wykonawca schodów drewnianych w Będzinie

Schody na beton Będzin

Jeśli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest solidność albo stabilność, to schody na beton Będzin są dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowa podstawa gwarantuje duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do zabudowy schodów. W większości przypadków materiałem wykończeniowym zostaje drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło jak i metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania fundamentu z betonu, albo wykorzystując go w celu obłożenia głównie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wachlarz materiałów służących do wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od stylu wnętrza a także upodobań klienta.

Schody drewniane na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Będzinie

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Będzin oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Będzinie - kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608104677

Schody gięte Będzin

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem przez swój bardzo atrakcyjny wygląd oraz przez wysoką funkcjonalność zastosowania. Specyfikacja tego typu schodów pozwala na użycie ich budowy w pokojach o niewielkim metrażu. Zaoszczędzone miejsce jak i krótki czas ich wykonania to główne zalety. Schody gięte mogą być wykonywane od podstaw na terenie naszego zakładu po czym mogą być dostarczone w częściach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem najczęściej wykorzystywanym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowe. Umożliwiamy oczywiście także wybór egzotycznych odmian drewna, jak np. jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Bardzo często schody takie są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody gięte - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Będzin

Schody dywanowe Będzin

Jest to jeden z tych najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zostawione są wyłącznie stopnie, podstopnie oraz czasami także balustrada.

Budulec wykorzystywany do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał używany do elementów łącznych to metal. Zwiększającą się popularność zyskuje używanie szkła do budowy poręczy. Opcja ta gwarantuje podkreślenie głównej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody dywanowe - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Będzin

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

stylowe schody drewniane do salonu Dąbrowa Górnicza, schody na beton Bytom, wygodne schody drewniane do salonu Tychy, schody na konstrukcji drewnianej Racibórz, wygodne schody drewniane Knurów, schody gięte Sosnowiec, schody na beton Będzin, wycena schodów Zabrze, schody na konstrukcji stalowej Mysłowice, wygodne schody drewniane Ruda Śląska, schody dywanowe Czeladź, schody dywanowe Wodzisław Śląski, schody na konstrukcji stalowej Chorzów, wycena schodów Bieruń, wycena schodów Jastrzębie-Zdrój, nowoczesne schody drewniane do kuchni Zawiercie, schody na konstrukcji stalowej Tarnowskie Góry

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677