Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Bielsko-Biała

Schody drewniane Bielsko-Biała - producent schodów w Bielsku-Białym

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat specjalizuje się w wykonawstwie solidnych schodów drewnianych. Podejmujemy się także wykonywania różnego rodzaju produktów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju schody drewniane - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Umożliwiamy także wykonanie indywidualnych zamówień oraz wymagających projektów.

Obecnie schody nie pełnią tylko roli użytkowej czy praktycznej. Solidne i dobrze dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną radując oko przez uzupełnienie całokształtu domu i będąc jego nieodzowną częścią. Z tego właśnie powodu schody betonowe chętnie są zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Tworzone przez nas schody drewniane w Bielsku-Białym charakteryzują się dużym stopniem dekoracyjności, upiększają dom oraz są wytrzymałe.

Trwałe schody drewniane - solidny wykonawca schodów drewnianych w Bielsku-Białym

Schody na beton Bielsko-Biała

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest solidność oraz stabilność, to dobrze trafiłeś/aś. Schody na beton Bielsko-Biała będą dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament zapewnia duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do obudowy schodów. Najczęściej wybieranym materiałem wykończeniowym zostaje drewno, jednakże ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło oraz metal. Jeżeli zdecydujemy się na drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, taki jak: jesion, dąb, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też bardziej orientalne typy drewna np. mahoń, wenge lub jatoba.

Drewno wykorzystuje się w celu pełnego obudowania konstrukcji betonowej, lub też wykorzystując go do obłożenia jedynie części wierzchniej, czyli tej po której chodzimy. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest bardzo szeroki i jest zależny od wystroju mieszkania a także wymagań klienta.

Schody drewniane na beton - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Bielsko-Biała

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Bielsko-Biała oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Bielsku-Białym - kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608104677

Schody gięte Bielsko-Biała

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi oraz poprzez ogromną funkcjonalność zastosowania. Mniejsza powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na wykorzystanie ich budowy w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Krótki czas wykonania oraz niewielka zajętość powierzchni to największe atuty. Schody gięte mogą zostać wykonane w całości u nas oraz mogą być przetransportowane w częściach do klienta, na miejsce montażu.

Budulcem najchętniej wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowe. Oczywiście możliwy jest także wybór innych odmian drewna, jak np. jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Bardzo często schody gięte są udekorowane akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Bielsko-Biała

Schody dywanowe Bielsko-Biała

Jest to jeden z tych minimalistycznych typów schodów. Ich budowa charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione są tylko stopnie, podstopnie oraz czasem także balustrada.

Do budowy konstrukcji schodów dywanowych wykorzystywane jest w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Coraz większą popularność zyskuje wybieranie szkła do budowy poręczy. Wybór ten gwarantuje uwydatnienie głównej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Schody drewniane dywanowe - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Bielsko-Biała

Najczęściej wykonane przez nas transakcje:

schody gięte Zabrze, wycena schodów Knurów, schody na beton Czechowice-Dziedzice, wygodne schody drewniane Tarnowskie Góry, schody dywanowe Katowice, schody na konstrukcji drewnianej Będzin, wycena schodów Mysłowice, schody na konstrukcji drewnianej Cieszyn, schody na beton Jastrzębie-Zdrój, schody na beton Żory, schody gięte Tychy, schody gięte Siemianowice Śląskie, schody dywanowe Jaworzno, wygodne schody drewniane do kuchni Częstochowa, wycena schodów Ruda Śląska, schody na konstrukcji stalowej Bieruń, stylowe schody drewniane do domu Bytom, schody dywanowe Zawiercie, wygodne schody drewniane Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Świętochłowice, schody na konstrukcji drewnianej Chorzów, wygodne schody drewniane Mikołów, wygodne schody drewniane do salonu Czeladź, schody na konstrukcji stalowej Dąbrowa Górnicza

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677