Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Bochnia

Schody drewniane Bochnia

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania wszelkiego typu wyrobów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju schody drewniane - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Możliwe jest także wykonanie indywidualnych zamówień oraz wymagających projektów.

Obecnie schody drewniane Bochnia mają nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Nowoczesne i idealnie dopasowane schody spełniają rolę dekoracyjną radując oko przez uzupełnienie całokształtu domu i będąc jego nieodzownym elementem. Z tego właśnie powodu schody betonowe są wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane Bochnia wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, dekorują dom i są solidne.

Schody na beton Bochnia

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest wytrzymałość oraz stabilność, to schody na beton Bochnia będą dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament gwarantuje wiele możliwości w aspekcie materiału którego możemy wykorzystać do zabudowy schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło oraz metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, np. dąb, buk, orzech a nawet wiąz. Klienci wybierają także bardziej orientalne typy drewna jak np. jesion skandynawski lub mahoń.

Wykonując schody drewniane Bochnia na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego zabudowania konstrukcji betonowej, lub też wykorzystując go do obłożenia głównie częsci górnej, tj. tej po której się chodzi. Wybór rodzaju wykończenia schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od charakteru mieszkania oraz wymagań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo małopolskie, a w szczególności Bochnia oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Bochni - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608104677

Schody gięte Bochnia

Schody gięte to bardzo popularny wybór przez swój niezwykle nietypowy wygląd oraz przez wysoką szeroki wachlarz zastosowania. Specyfika tych schodów pozwala na zastosowanie ich konstrukcji w pokojach o niewielkim metrażu. Oszczędność miejsca jak i krótki czas ich wykonania to największe atuty. Schody gięte są tworzone od podstaw w naszej firmie oraz mogą zostać przewiezione w częściach do klienta, a tam zmontowane.

Głównym materiałem zazwyczaj wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowego pochodzenia. Umożliwiamy oczywiście również wybór bardziej egzotycznych odmian drewna, takich jak jesion skandynawski lub jatoba. Schody gięte moga zostać uzupełniony akcentem takim jak jak rzeźba albo grawerunek.

Schody dywanowe Bochnia

Są jednym z przedstawicieli prostych typów schodów. Konstrukcja cechuje się brakiem belek policzkowych, czyli zostawione są wyłącznie stopnie, podstopnie oraz sporadycznie także balustrada.

Do budowy konstrukcji schodów dywanowych używane jest w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Wybór taki gwarantuje uwydatnienie ważnej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

schody na beton Trzebinia, stylowe schody drewniane Wieliczka, nowoczesne schody drewniane Oświęcim, schody na konstrukcji stalowej Trzebinia, schody na konstrukcji stalowej Zakopane, wycena schodów Myślenice, schody na beton Brzesko, wycena schodów Chrzanów, schody dywanowe Kęty, wycena schodów Skawina, schody na konstrukcji drewnianej Wadowice, schody gięte Andrychów, schody gięte Olkusz, schody na konstrukcji drewnianej Kęty, schody dywanowe Bochnia, schody dywanowe Wieliczka, wygodne schody drewniane do salonu Tarnów, nowoczesne schody drewniane do domu Wadowice, schody na konstrukcji stalowej Nowy Targ, schody gięte Nowy Sącz, nowoczesne schody drewniane do kuchni Olkusz, schody na konstrukcji drewnianej Libiąż, stylowe schody drewniane Tarnów, schody na beton Bochnia

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677