Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Brzesko

Schody drewniane Brzesko

Prowadzona przez nas firma Schody drewniane Brzesko od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem eleganckich schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także tworzenia wszelkiego rodzaju elementów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju schody drewniane: dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Umożliwiamy także wykonanie specjalnych zamówień oraz wymagających projektów.

W dzisiejszych czasach schody nie mają tylko roli użytkowej oraz praktycznej. Piękne i dobrze dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną i radują oko dopełniając całokształt domu i będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe są masowo zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Tworzone przez nas schody drewniane Brzesko cechują się dużym poziomem estetyki, ocieplają wizualnie domową przestrzeń i są solidne.

Schody na beton Brzesko

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest wytrzymałość oraz stabilność, to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu. Schody na beton Brzesko będą dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament gwarantuje duże możliwości w aspekcie materiału użytego do obudowy schodów. Najczęściej wybieranym materiałem do wykończenia zostaje drewno, jednakże ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło oraz metal. Jeżeli zdecydujemy się na drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, taki jak: dąb, buk, jesion, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też orientalne odmiany drewna jak np. wenge, jatoba lub mahoń.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się w celu pełnego obudowania konstrukcji betonowej, lub też używając go w celu obłożenia jedynie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od stylu domu jak i upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Brzesko oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Brzesku - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Brzesko

Schody gięte są bardzo częstym wyborem dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi a także poprzez wysoką funkcjonalność zastosowania. Niewielka powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na wykorzystanie ich budowy w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Krótki czas wykonania jak i niewielka zajętość powierzchni to największe zalety. Schody gięte mogą zostać wykonane w całości na terenie naszego zakładu po czym mogą zostać dostarczone w częściach do klienta, na miejsce montażu.

Głównym materiałem najchętniej wybieranym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowe. Oczywiście możliwy jest także wybór egzotycznych odmian, jak jesion skandynawski lub jatoba. Bardzo często schody drewniane Brzesko gięte są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba albo grawerunek.

Schody dywanowe Brzesko

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, zostawione są wyłącznie stopnie, podstopnie oraz czasem także balustrada.

Do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych używane jest w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Opcja ta zapewnia uwydatnienie głównej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody dywanowe Libiąż, stylowe schody drewniane do kuchni Nowy Sącz, wycena schodów Oświęcim, schody na konstrukcji drewnianej Brzesko, schody dywanowe Bochnia, schody na beton Skawina, stylowe schody drewniane do domu Andrychów, schody na konstrukcji stalowej Brzesko, stylowe schody drewniane Wieliczka, stylowe schody drewniane Kęty, schody gięte Olkusz, schody na konstrukcji stalowej Zakopane, schody na beton Myślenice, nowoczesne schody drewniane do domu Wieliczka, wycena schodów Trzebinia, stylowe schody drewniane Trzebinia, schody na konstrukcji drewnianej Kęty, wycena schodów Gorlice, schody gięte Andrychów, schody gięte Wadowice, schody dywanowe Tarnów, schody na konstrukcji drewnianej Tarnów, schody na beton Limanowa, schody na konstrukcji stalowej Nowy Targ

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677