Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Chorzów

Schody drewniane Chorzów - montaż schodów w Chorzowie

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat specjalizuje się w wykonawstwie nowoczesnych schodów z drewna i nie tylko. Zajmujemy się też wykonawstwem różnego rodzaju elementów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju schody drewniane - dywanowe, gięte, na beton, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Możliwe jest także wykonanie specjalnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Obecnie schody nie spełniają tylko roli użytkowej oraz praktycznej. Nowoczesne a przedewszystkim idealnie dopasowane schody pełnią rolę estetyczną radując oko przez uzupełnienie całokształtu domu i będąc jego ważną częścią. Właśnie z tego powodu często schody betonowe są zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę schody drewniane w Chorzowie cechują się dużym stopniem dekoracyjności, upiększają dom a przede wszystkim są wytrzymałe.

Schody drewniane - solidny wykonawca schodów drewnianych w Chorzowie

Schody na beton Chorzów

Jeśli najważniejszą cechą dla Ciebie jest trwałość albo stabilność, to dobrze trafiłeś/aś. Schody na beton Chorzów są dla Ciebie idealnym wyborem. Betonowy fundament gwarantuje wiele możliwości w aspekcie materiału użytego do obudowy schodów. W większości przypadków materiałem wykończeniowym pozostaje drewno, jednakże ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło i metal. Jeżeli do budowy schodów schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. dąb, buk, orzech a nawet wiąz. Czasami wybierane są orientalne odmiany drewna jak jesion skandynawski lub mahoń.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do pełnego obudowania fundamentu z betonu, albo używając go w celu obłożenia głównie części zewnętrznej, tj. tej po której chodzimy. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest szeroki i uzależniony od charakteru mieszkania jak i życzeń klienta.

Schody na beton - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Chorzów

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Chorzów oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Chorzowie - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608 104 677

Schody gięte Chorzów

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi jak i przez wysoką łatwość zastosowania. Niewielka powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na wykorzystanie ich konstrukcji w pokojach o mniejszym metrażu. Krótki czas realizacji jak i brak potrzeby dużej przestrzeni to największe atuty. Schody gięte są wykonywane w całości na terenie naszego zakładu oraz mogą być przetransportowane w częściach do klienta, a tam zmontowane.

Budulcem najczęściej wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest też wybór bardziej egzotycznych rodzin drewna, jak np. jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Bardzo często schody gięte są uzupełniony dodatkowym elementem jak rzeźba albo grawerunek.

Schody gięte - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Chorzów

Schody dywanowe Chorzów

Jest to jeden z tych prostych typów schodów. Ich budowa cechuje się brakiem belek policzkowych, zostawione są jedynie stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Budulec używany do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Taki wybór gwarantuje podkreślenie ważnej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody dywanowe - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Chorzów

Wykonane przez nas usługi:

schody dywanowe Chorzów, stylowe schody drewniane Wodzisław Śląski, wygodne schody drewniane do salonu Zabrze, wycena schodów Piekary Śląskie, schody na beton Jaworzno, nowoczesne schody drewniane Rybnik, schody gięte Ruda Śląska, wycena schodów Żory, schody dywanowe Świętochłowice, schody gięte Bytom, wycena schodów Tarnowskie Góry, stylowe schody drewniane do kuchni Czeladź, schody gięte Jastrzębie-Zdrój, schody na beton Zawiercie, schody na konstrukcji drewnianej Tychy, schody dywanowe Czechowice-Dziedzice, schody na konstrukcji drewnianej Racibórz, schody na konstrukcji stalowej Mysłowice, schody na beton Będzin, schody na konstrukcji drewnianej Mikołów, stylowe schody drewniane do kuchni Chrzanów, nowoczesne schody drewniane Częstochowa, schody na konstrukcji stalowej Sosnowiec, schody na konstrukcji stalowej Knurów

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677