Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Chrzanów

Schody drewniane Chrzanów

Prowadzona przez nas firma Schody drewniane Chrzanów od ponad 10 lat zajmuje się wykonawstwem eleganckich schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania różnego rodzaju elementów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). W ofercie posiadamy różnego rodzaju schody drewniane: dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji stalowej oraz drewnianej. Podejmujemy się również indywidualnych zamówień oraz projektów.

Obecnie schody pełnią nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Eleganckie i idealnie dopasowane schody drewniane Chrzanów pełnią funkcję dekoracyjną radując oko przez dopełnienie całokształtu domu oraz będąc jego ważnym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe chętnie są zastępowane przez eleganckie schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę schody drewniane w dzielnicy Kraków Prądnik Biały cechują się dużym stopniem dekoracyjności, dekorują domową przestrzeń a przede wszystkim są solidne.

Schody na beton Chrzanów

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest solidność jak i stabilność, to schody na beton Kraków Prądnik Biały będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowa podstawa gwarantuje duże możliwości w temacie materiału którego możemy użyć do wykończenia schodów. W większości przypadków materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło jak i metal. Jeżeli zdecydujemy się na drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, taki jak: jesion, dąb, wiąz czy orzech. Klienci wybierają także bardziej orientalne odmiany drewna jak np. wenge, jatoba lub mahoń.

Drewno wykorzystuje się w celu pełnego obudowania fundamentu z betonu, albo używając go w celu obłożenia jedynie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wybór materiału do obudowy schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od stylu wnętrza jak i życzeń klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to województwo małopolskie, a w szczególności Chrzanów oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Potrzebujesz schodów drewnianych w Chrzanowie? - Skontaktuj się!

Masz pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 104 677

Schody gięte Chrzanów

Schody gięte to bardzo popularny wybór przez swój bardzo nietypowy wygląd a także poprzez wysoką funkcjonalność zastosowania. Ograniczone wymagania powierzchni umożliwiają na wykorzystanie ich budowy w domach o niewielkim metrażu. Zaoszczędzone miejsce oraz krótki czas realizacji to największe atuty. Schody gięte mogą zostać wykonywane od podstaw w naszej firmie Schody drewniane Chrzanów oraz mogą zostać przewiezione w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Głównym materiałem najczęściej wykorzystywanym do budowy schodów giętych jest najwyższej jakości drewno polskiego pochodzenia. Umożliwiamy oczywiście również wybór innych rodzajów, jak np. jesion skandynawski lub jatoba. Schody takie moga zostać udekorowane akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody dywanowe Chrzanów

Jest to jeden z tych najprostszych typów schodów. Konstrukcja cechuje się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione są tylko stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Do wykonywania konstrukcji schodów dywanowych używane jest głównie drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Taki wybór zapewnia podkreślenie największej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Nasze ostatnie realizacje

schody dywanowe Olkusz, schody dywanowe Chrzanów, nowoczesne schody drewniane Bochnia, wygodne schody drewniane Libiąż, schody gięte Kraków, schody na konstrukcji drewnianej Limanowa, schody na beton Trzebinia, schody gięte Zakopane, schody na konstrukcji stalowej Nowy Sącz, stylowe schody drewniane do kuchni Kęty, wycena schodów Wieliczka, schody na konstrukcji drewnianej Gorlice, schody na beton Wadowice, nowoczesne schody drewniane Nowy Targ, wycena schodów Tarnów, schody na beton Chrzanów, nowoczesne schody drewniane do kuchni Brzesko, schody dywanowe Skawina, schody na konstrukcji stalowej Oświęcim, schody gięte Wieliczka, wycena schodów Andrychów, schody na konstrukcji stalowej Myślenice, stylowe schody drewniane do kuchni Kraków, schody na konstrukcji drewnianej Nowy Targ

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677