Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Częstochowa

Schody drewniane Częstochowa - producent schodów w Częstochowie

Prowadzona przez nas firma od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu solidnych schodów drewnianych. Podejmujemy się także wykonywania wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju schody drewniane - dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Możliwe jest także wykonanie specjalnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Obecnie schody nie spełniają wyłącznie roli użytkowej i praktycznej. Piękne i dobrze dopasowane schody pełnią rolę dekoracyjną radując oko przez uzupełnienie całokształtu domu oraz będąc jego nieodzowną częścią. Właśnie z tego powodu schody betonowe są zastępowane przez nowoczesne schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Tworzone przez nas schody drewniane w Częstochowie cechują się wysokim poziomem estetyki, urozmaicają domową przestrzeń oraz są solidne.

Eleganckie schody drewniane - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Częstochowie

Schody na beton Częstochowa

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest wytrzymałość albo stabilność, to dobrze trafiłeś/aś. Schody na beton Częstochowa będą dla Ciebie trafnym wyborem. Szkielet z betonu gwarantuje duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do zabudowy schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia pozostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło jak i metal. Jeżeli zdecydujemy się na drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. dąb, jesion, buk, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też nietypowe typy drewna jak np. wenge, jatoba lub mahoń.

W przypadku konstruowania schodów na beton, drewno wykorzystuje się w celu pełnego zabudowania fundamentu z betonu, albo wykorzystując go do obłożenia głównie części zewnętrznej, tj. tej po której się chodzi. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od stylu domu oraz wymagań klienta.

Schody drewniane na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Częstochowa

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. małopolskie, a w szczególności Częstochowa oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Częstochowie - kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608-104-677

Schody gięte Częstochowa

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu bardzo nietypowemu wyglądowi oraz poprzez wysoką funkcjonalność zastosowania. Mniejsza powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na zastosowanie ich budowy w domach o mniejszym metrażu. Zaoszczędzone miejsce jak i szybkość realizacji to główne zalety. Schody gięte mogą zostać tworzone w całości u nas oraz mogą być dostarczone w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem zazwyczaj wybieranym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowe. Umożliwiamy oczywiście również wybór innych odmian drewna, jak jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Bardzo często schody takie są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody gięte - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Częstochowa

Schody dywanowe Częstochowa

Jest to jeden z tych najprostszych typów schodów. Ich budowa charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zostawione są tylko stopnie, podstopnie a czasem także balustrada.

Do wykonywania konstrukcji schodów dywanowych używane jest głównie drewno oraz sklejka. Materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Opcja ta gwarantuje uwydatnienie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Schody dywanowe - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Częstochowie

Wykonane przez nas usługi:

wycena schodów Czeladź, wygodne schody drewniane do salonu Ruda Śląska, wycena schodów Bieruń, stylowe schody drewniane do domu Cieszyn, schody na konstrukcji drewnianej Tychy, wygodne schody drewniane do domu Chrzanów, schody na beton Mikołów, schody gięte Żory, schody gięte Będzin, schody na konstrukcji drewnianej Dąbrowa Górnicza, schody na konstrukcji stalowej Piekary Śląskie, schody gięte Czechowice-Dziedzice, schody dywanowe Tarnowskie Góry, schody na konstrukcji drewnianej Zabrze, nowoczesne schody drewniane Chorzów, wycena schodów Wodzisław Śląski, schody dywanowe Knurów, schody na konstrukcji stalowej Racibórz, nowoczesne schody drewniane Świętochłowice, schody na beton Jaworzno, nowoczesne schody drewniane Mysłowice, schody na konstrukcji stalowej Siemianowice Śląskie, schody dywanowe Częstochowa, schody na beton Bytom

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677