Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Dąbrowa Górnicza

Schody drewniane Dąbrowa Górnicza - montaż schodów w Dąbrowie Górniczej

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem eleganckich schodów drewnianych. Zajmujemy się też wykonawstwem różnego rodzaju wyrobów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy szeroki wybór schodów drewnianych - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Możliwe jest także wykonanie specjalnych zamówień oraz wymagających projektów.

W dzisiejszych czasach schody nie mają wyłącznie roli użytkowej oraz praktycznej. Nowoczesne i idealnie dopasowane schody pełnią funkcję estetyczną ciesząc oko przez dopełnienie całokształtu domu i będąc jego ważnym elementem. Właśnie z tego powodu często schody betonowe chętnie są wypierane przez nowoczesne schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę schody drewniane w Dąbrowie Górniczej charakteryzują się wysokim stopniem dekoracyjności, urozmaicają domową przestrzeń a co najważniejsze są wytrzymałe.

Schody drewniane - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Dąbrowa Górnicza

Schody na beton Dąbrowa Górnicza

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest trwałość albo stabilność, to dobrze trafiłeś/aś. Schody na beton w Dąbrowie Górniczej będą dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowa podstawa zapewnia wiele możliwości w temacie materiału którego możemy użyć do dokończenia schodów. W większości przypadków materiałem do wykończenia pozostaje drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło oraz metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, np. buk, dąb, wiąz czy orzech. Klienci wybierają także orientalne typy drewna np. jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

Drewno wykorzystuje się do pełnego obudowania fundamentu z betonu, lub też używając go do obłożenia głównie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wybór rodzaju obudowy schodów na beton jest duży i jest zależny od charakteru wnętrza oraz upodobań klienta.

Schody na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Dąbrowie Górniczej

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to Małopolska, a w szczególności Dąbrowa Górnicza oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Dąbrowie Górniczej - kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Dąbrowa Górnicza

Schody gięte to bardzo częsty wybór przez swój bardzo nietypowy wygląd jak i przez ogromną łatwość zastosowania. Specyfikacja tych schodów pozwala na zastosowanie ich konstrukcji w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Krótki czas realizacji jak i brak potrzeby dużej przestrzeni to ich główne zalety. Schody gięte mogą zostać wykonane w całości w naszej firmie po czym mogą zostać dostarczone w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Budulcem najchętniej używanym do budowy schodów giętych jest najwyższej jakości drewno polskiego pochodzenia. Umożliwiamy oczywiście również wybór bardziej egzotycznych odmian drewna, takich jak jesion skandynawski lub jatoba. Bardzo często schody gięte są udekorowane akcentem takim jak jak rzeźba albo grawerunek.

Schody gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Dąbrowie Górniczej

Schody dywanowe Dąbrowa Górnicza

Jest to jeden z tych najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, zachowane są tylko stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Budulec wykorzystywany do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Wybór taki zapewnia uwydatnienie największej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody dywanowe - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Dąbrowie Górniczej

Najczęściej wykonane przez nas transakcje:

schody na konstrukcji stalowej Knurów, wycena schodów Siemianowice Śląskie, schody dywanowe Tarnowskie Góry, wycena schodów Mikołów, wygodne schody drewniane Sosnowiec, schody na konstrukcji stalowej Świętochłowice, schody dywanowe Tychy, stylowe schody drewniane do domu Czeladź, schody na konstrukcji stalowej Bytom, wycena schodów Czechowice-Dziedzice, schody na beton Cieszyn, schody na beton Chrzanów, schody na beton Chorzów, schody dywanowe Ruda Śląska, schody na konstrukcji drewnianej Jastrzębie-Zdrój, schody gięte Żory, wygodne schody drewniane do kuchni Jaworzno, schody gięte Zawiercie, schody na konstrukcji drewnianej Częstochowa, stylowe schody drewniane Wodzisław Śląski, schody na konstrukcji drewnianej Katowice, stylowe schody drewniane do salonu Zabrze, schody gięte Gliwice, nowoczesne schody drewniane Rybnik

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677