Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Gliwice

Schody drewniane Gliwice - montaż schodów w Gliwicach

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem solidnych schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania różnego typu elementów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Oferujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane: dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się bardzo często indywidualnych zamówień oraz projektów.

Obecnie schody spełniają nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Eleganckie i idealnie dopasowane schody spełniają rolę dekoracyjną i cieszą oko uzupełniając całokształt domu i będąc jego ważną częścią. Z tego właśnie powodu coraz częściej schody betonowe są masowo zastępowane przez eleganckie schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę schody drewniane w Gliwicach wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, urozmaicają dom a przede wszystkim są solidne.

Schody drewniane - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Gliwice

Schody na beton Gliwice

Jeśli najważniejszą cechą dla Ciebie jest solidność albo stabilność, to schody na beton w Gliwicach są dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament gwarantuje wiele możliwości w temacie materiału użytego do zabudowy schodów. Najczęściej wybieranym materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło oraz metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy z nadających się do obróbki gatunek, jak np. dąb, jesion, buk, wiąz czy orzech. Do wyboru mamy także orientalne typy drewna jak wenge, jatoba lub mahoń.

Drewno wykorzystuje się do całkowitego zabudowania fundamentu z betonu, lub też wykorzystując go do obłożenia głównie częsci górnej, tj. tej po której chodzimy. Wachlarz materiałów służących do obudowy schodów na beton jest szeroki i uzależniony od charakteru wnętrza oraz życzeń klienta.

Schody na beton - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Gliwicach

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo małopolskie, a w szczególności Gliwice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Gliwicach - kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608-104-677

Schody gięte Gliwice

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu niezwykle atrakcyjnemu wyglądowi oraz przez niezmierną prostotę zastosowania. Specyfika tych schodów pozwala na użycie ich budowy w domach o niewielkim metrażu. Krótki czas wykonania oraz niewielka zajętość powierzchni to ich główne zalety. Schody gięte są wykonane w całości na terenie naszego zakładu oraz mogą być przetransportowane w częściach do klienta, na miejsce montażu.

Budulcem najczęściej wybieranym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowe. Oczywiście możliwy jest także wybór innych, egzotycznych odmian drewna, takich jak jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Schody takie moga zostać uzupełniony akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody gięte - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Gliwice

Schody dywanowe Gliwice

Jest to jeden z tych minimalistycznych typów schodów. Ich budowa cechuje się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są jedynie stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Do budowy konstrukcji schodów dywanowych wykorzystywane jest głównie drewno oraz sklejka. Materiał używany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Taki wybór zapewnia uwydatnienie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Schody dywanowe - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Gliwice

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody na beton Czechowice-Dziedzice, schody na konstrukcji stalowej Jaworzno, stylowe schody drewniane do salonu Sosnowiec, stylowe schody drewniane Chorzów, wycena schodów Zawiercie, stylowe schody drewniane Rybnik, wycena schodów Jastrzębie-Zdrój, schody gięte Ruda Śląska, schody na konstrukcji stalowej Tarnowskie Góry, wygodne schody drewniane do salonu Katowice, schody na konstrukcji drewnianej Częstochowa, schody na konstrukcji stalowej Zabrze, wycena schodów Cieszyn, schody na konstrukcji drewnianej Piekary Śląskie, schody dywanowe Mysłowice, schody na konstrukcji drewnianej Gliwice, schody dywanowe Siemianowice Śląskie, stylowe schody drewniane do domu Tychy, schody na beton Żory, schody gięte Racibórz, schody dywanowe Chrzanów, schody gięte Świętochłowice, wygodne schody drewniane Dąbrowa Górnicza, schody na beton Knurów

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677