Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Gorlice

Schody drewniane Gorlice

Prowadzona przez nas firma Schody drewniane Gorlice od kilkunastu lat zajmuje się wykonawstwem solidnych schodów z drewna i nie tylko. Zajmujemy się też tworzeniem różnego rodzaju elementów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Posiadamy szeroki wybór schodów drewnianych - dywanowe, schody na beton, gięte, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Podejmujemy się również specjalnych zamówień oraz wymagających projektów.

Nowocześnie schody pełnią nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Solidne a przedewszystkim idealnie dopasowane schody spełniają funkcję dekoracyjną i radują oko dopełniając całokształt domu i będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe są zastępowane przez eleganckie schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę schody drewniane Gorlice wyróżniają się wysokim stopniem dekoracyjności, upiększają dom oraz są wytrzymałe.

Schody na beton Gorlice

Jeśli priorytetem dla Ciebie jest wytrzymałość jak i stabilność, to dobrze trafiłeś/aśchody na beton w Gorlicach będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Fundament z betonu gwarantuje duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do zabudowy schodów. Najczęściej wybieranym materiałem wykończeniowym pozostaje drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło oraz metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, jak np. dąb, jesion, buk, wiąz czy orzech. Klienci wybierają także bardziej orientalne typy drewna jak jesion skandynawski lub mahoń.

W przypadku konstruowania schodów na beton, drewno wykorzystuje się do pełnego obudowania konstrukcji betonowej, albo używając go w celu obłożenia jedynie częsci górnej, czyli tej po której chodzimy. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest szeroki i uzależniony od stylu mieszkania, a także wymagań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Gorlice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Gorlicach - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Gorlice

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem dzięki swojemu bardzo atrakcyjnemu wyglądowi jak i poprzez ogromną prostotę zastosowania. Mniejsza powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na wykorzystanie ich konstrukcji w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Krótki czas wykonania oraz niewielka zajętość powierzchni to ich główne atuty. Schody gięte mogą zostać wykonane od podstaw u nas po czym mogą być przetransportowane w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem najchętniej wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest także wybór innych rodzajów, jak np. wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Bardzo często schody takie są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody dywanowe Gorlice

Są jednym z przedstawicieli prostych typów schodów. Konstrukcja wyróżnia się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są tylko stopnie, podstopnie a czasem także balustrada.

Materiały wykorzystywane do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to głównie drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Opcja ta zapewnia uwydatnienie głównej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Wykonane przez nas usługi:

schody dywanowe Myślenice, wycena schodów Trzebinia, schody na konstrukcji drewnianej Bochnia, wycena schodów Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Trzebinia, schody dywanowe Oświęcim, wycena schodów Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Gorlice, schody dywanowe Andrychów, schody gięte Wieliczka, wygodne schody drewniane do domu Skawina, schody na beton Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Nowy Sącz, schody gięte Zakopane, schody na konstrukcji stalowej Andrychów, stylowe schody drewniane Olkusz, nowoczesne schody drewniane Nowy Sącz, schody gięte Wieliczka, nowoczesne schody drewniane do salonu Bochnia, wygodne schody drewniane Brzesko, schody na beton Libiąż, schody na konstrukcji drewnianej Gorlice, stylowe schody drewniane do salonu Limanowa, schody na beton Wadowice

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677