Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Jaworzno

Schody drewniane Jaworzno - montaż schodów w Jaworznie

Prowadzona przez nas firma od wielu lat specjalizuje się w wykonawstwie eleganckich schodów drewnianych. Podejmujemy się także tworzenia różnego rodzaju produktów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy szeroki wachlarz schodów drewnianych: dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji metalowej a także drewnianej. Podejmujemy się również indywidualnych zamówień oraz projektów.

Obecnie schody nie mają wyłącznie roli użytkowej i praktycznej. Nowoczesne a przedewszystkim dokładnie dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną i radują oko uzupełniając całokształt domu i będąc jego ważnym elementem. Z tego właśnie powodu schody betonowe chętnie są wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Tworzone przez nas schody drewniane w Jaworznie wyróżniają się dużym stopniem estetyki, urozmaicają dom i są solidne.

Nowoczesne schody drewniane - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Jaworzno

Schody na beton Jaworzno

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest trwałość oraz stabilność, to schody na beton Jaworzno są dla Ciebie idealnym wyborem. Betonowy fundament daje nam duże możliwości w aspekcie materiału którego możemy użyć do dokończenia schodów. Najczęściej wybieranym materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło i metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy z nadających się do obróbki gatunek, np. dąb, buk, wiąz czy orzech. Klienci wybierają także orientalne odmiany drewna np. mahoń, wenge lub jatoba.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego zabudowania konstrukcji betonowej, lub też wykorzystując go w celu obłożenia głównie części wierzchniej, czyli tej po której się chodzi. Wybór materiału do obudowy schodów na beton jest szeroki i uzależniony od stylu domu oraz życzeń klienta.

Schody na beton - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Jaworzno

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to województwo małopolskie, a w szczególności Jaworzno oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Jaworznie - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608-104-677

Schody gięte Jaworzno

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem przez swój bardzo nietypowy wygląd oraz przez niezmierną łatwość zastosowania. Mniejsze wymagania powierzchni umożliwiają na wykorzystanie ich konstrukcji w pokojach o mniejszym metrażu. Oszczędność miejsca jak i szybkość ich wykonania to główne zalety. Schody gięte są tworzone od podstaw na terenie naszego zakładu po czym mogą być przetransportowane w częściach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem najczęściej wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór bardziej egzotycznych rodzajów, jak np. jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Schody gięte moga zostać dopełnione dodatkowym elementem jak rzeźba czy grawerunek.

Schody drewniane gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Jaworznie

Schody dywanowe Jaworzno

Jest to jeden z tych prostych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są wyłącznie stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych wykorzystywane jest głównie drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Zwiększającą się popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Taki wybór gwarantuje podkreślenie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Schody dywanowe - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Jaworzno

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody na konstrukcji stalowej Sosnowiec, schody na beton Wodzisław Śląski, stylowe schody drewniane do salonu Chorzów, schody na beton Tarnowskie Góry, schody na konstrukcji drewnianej Katowice, schody gięte Racibórz, wycena schodów Zabrze, schody gięte Rybnik, wygodne schody drewniane Piekary Śląskie, schody gięte Jastrzębie-Zdrój, wygodne schody drewniane Czechowice-Dziedzice, stylowe schody drewniane do domu Ruda Śląska, schody na konstrukcji stalowej Świętochłowice, schody dywanowe Tychy, nowoczesne schody drewniane Chrzanów, schody na konstrukcji drewnianej Będzin, wycena schodów Mysłowice, schody dywanowe Gliwice, schody na beton Zawiercie, schody na konstrukcji stalowej Cieszyn, schody dywanowe Żory, wycena schodów Częstochowa, stylowe schody drewniane do domu Bieruń, schody na konstrukcji drewnianej Siemianowice Śląskie

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677