Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Katowice

Schody drewniane Katowice - montaż schodów w Katowicach

Prowadzona przez nas firma od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w wykonawstwie nowoczesnych schodów z drewna i nie tylko. Zajmujemy się także wykonawstwem różnego typu elementów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Posiadamy szeroki wybór schodów drewnianych: dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji stalowej a także drewnianej. Podejmujemy się bardzo często specjalnych zamówień oraz wymagających projektów.

Nowocześnie schody nie spełniają tylko roli użytkowej oraz praktycznej. Piękne i dokładnie dopasowane schody spełniają funkcję estetyczną i radują oko dopełniając całokształt domu oraz będąc jego nieodzownym elementem. Z tego właśnie powodu coraz częściej schody betonowe chętnie są wypierane przez eleganckie schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę schody drewniane w Katowicach cechują się dużym poziomem estetyki, upiększają dom i są wytrzymałe.

Trwałe schody drewniane - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Katowicach

Schody na beton Katowice

Jeśli najważniejszą cechą dla Ciebie jest wytrzymałość jak i stabilność, to schody na beton w Katowicach są dla Ciebie trafnym wyborem. Fundament z betonu daje nam wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do obudowy schodów. Zazwyczaj materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, jednakże ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło oraz metal. Jeśli chodzi o schody wspornikowe to w trakcie produkcji schodów dla klientów z Katowic używamy nowoczesnych technologii oraz najlepszych gatunków drewna.

Drewno wykorzystuje się w celu pełnego obudowania konstrukcji betonowej, albo używając go w celu obłożenia jedynie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wybór rodzaju wykończenia schodów na beton jest szeroki i jest zależny od charakteru domu a także wymagań klienta.

Schody drewniane na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Katowice

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Katowice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Katowicach - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608 104 677

Schody gięte Katowice

Schody gięte to bardzo popularny wybór dzięki swojemu bardzo atrakcyjnemu wyglądowi a także przez wysoką szeroki wachlarz zastosowania. Zmniejszona powierzchnia jaką zajmują schody tego typu pozwala na wykorzystanie ich konstrukcji w pokojach o mniejszym metrażu. Oszczędność miejsca jak i czas realizacji to główne atuty. Schody gięte są wykonane w całości u nas po czym mogą zostać dostarczone w częściach do klienta, a tam zmontowane.

Materiałem zazwyczaj używanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór innych, egzotycznych odmian, jak jesion skandynawski lub jatoba. Schody takie moga zostać uzupełniony dodatkowym elementem jak rzeźba albo grawerunek.

Schody gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Katowicach

Schody dywanowe Katowice

Jest to jeden z tych najprostszych typów schodów. Konstrukcja wyróżnia się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione są wyłącznie stopnie, podstopnie oraz sporadycznie także balustrada.

Do budowy konstrukcji schodów dywanowych używane jest w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Zwiększającą się popularność zyskuje szkło, jako materiał do budowy poręczy. Wybór taki gwarantuje uwydatnienie głównej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody dywanowe - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Katowice

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody gięte Jaworzno, stylowe schody drewniane do salonu Chorzów, schody gięte Wodzisław Śląski, wycena schodów Bytom, schody dywanowe Sosnowiec, nowoczesne schody drewniane Bieruń, schody dywanowe Żory, nowoczesne schody drewniane Częstochowa, schody na beton Rybnik, wygodne schody drewniane Racibórz, schody dywanowe Siemianowice Śląskie, schody na konstrukcji drewnianej Tarnowskie Góry, schody na konstrukcji stalowej Czeladź, schody gięte Mikołów, schody na konstrukcji stalowej Katowice, schody na konstrukcji drewnianej Zabrze, stylowe schody drewniane do domu Piekary Śląskie, wycena schodów Tychy, schody na konstrukcji stalowej Ruda Śląska, nowoczesne schody drewniane do kuchni Mysłowice, wycena schodów Knurów, schody na beton Gliwice, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów, schody na beton Świętochłowice

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677