Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Kęty

Schody drewniane Kęty

Prowadzona przez nas firma Schody drewniane Kęty od wielu lat zajmuje się wykonawstwem solidnych schodów drewnianych. Zajmujemy się też wykonawstwem wszelkiego rodzaju produktów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju schody drewniane: dywanowe, schody na beton, gięte, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Podejmujemy się bardzo często indywidualnych zamówień oraz projektów.

Obecnie schody nie mają wyłącznie roli użytkowej i praktycznej. Eleganckie oraz dokładnie dopasowane schody spełniają funkcję estetyczną i radują oko uzupełniając całokształt domu oraz będąc jego nieodzowną częścią. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe są zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane Kęty. Dlaczego tak się dzieje? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane w Kętach wyróżniają się dużym poziomem dekoracyjności, upiększają dom i są solidne.

Schody na beton Kęty

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest trwałość jak i stabilność, to dobrze trafiłeś/aśchody na beton Kęty są dla Ciebie trafnym wyborem. Szkielet z betonu gwarantuje duże możliwości w temacie materiału użytego do obudowy schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, jednakże ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło jak i metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. dąb, buk, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też orientalne odmiany drewna jak mahoń, wenge lub jatoba.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania konstrukcji betonowej, albo wykorzystując go do obłożenia jedynie częsci górnej, czyli tej po której chodzimy. Wybór rodzaju wykończenia schodów na beton jest szeroki i jest zależny od charakteru domu a także wymagań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to województwo małopolskie, a w szczególności Kęty oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Kętach - kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Kęty

Schody gięte to bardzo częsty wybór przez swój niezwykle atrakcyjny wygląd a także poprzez niezmierną szeroki wachlarz zastosowania. Niewielkie wymagania powierzchni umożliwiają na użycie ich budowy w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Oszczędność miejsca oraz czas ich wykonania to największe atuty. Schody gięte są tworzone w całości w naszej firmie po czym mogą zostać dostarczone w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem najchętniej używanym do budowy schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowe. Umożliwiamy oczywiście też wybór innych odmian, jak wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Schody drewniane Kęty gięte bardzo często są udekorowane akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody dywanowe Kęty

Są jednym z przedstawicieli minimalistycznych typów schodów. Ich budowa wyróżnia się brakiem belek policzkowych, zachowane są jedynie stopnie, podstopnie a czasem także balustrada.

Materiały wykorzystywane do budowy konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Coraz większą popularność zyskuje wybieranie szkła do budowy poręczy. Wybór ten zapewnia uwydatnienie ważnej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

wycena schodów Trzebinia, schody gięte Tarnów, schody dywanowe Kęty, stylowe schody drewniane Trzebinia, wygodne schody drewniane do kuchni Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Nowy Sącz, schody na beton Olkusz, schody gięte Skawina, stylowe schody drewniane do salonu Bochnia, schody dywanowe Nowy Targ, schody na konstrukcji stalowej Bochnia, stylowe schody drewniane do domu Kraków, nowoczesne schody drewniane Brzesko, wycena schodów Andrychów, schody na konstrukcji drewnianej Gorlice, schody na konstrukcji stalowej Olkusz, wygodne schody drewniane Libiąż, schody gięte Brzesko, schody dywanowe Libiąż, schody na konstrukcji drewnianej Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Skawina, wycena schodów Tarnów, schody na beton Andrychów, schody na beton Wieliczka

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677