Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Kraków

Schody drewniane Kraków

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wytwarzaniu schodów drewnianych. Zajmujemy się również wykonawstwem różnego rodzaju wyrobów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju schody drewniane. Dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji stalowej jak i drewnianej. Możliwe jest także wykonanie specjalnych zamówień oraz projektów.

Obecnie schody drewniane Kraków nie pełnią już tylko roli użytkowej i praktycznej. Piękne i dobrze dopasowane schody spełniają funkcję estetyczną i cieszą oko dopełniając całokształt domu i będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe są wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności oraz klasycznego, a zarazem eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane Kraków cechują się wysokim stopniem dekoracyjności, urozmaicają domową przestrzeń a przede wszystkim są solidne.

Schody drewniane Kraków - Fachowy wykonawca schodów w Krakowie

Schody na beton Kraków

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest solidność oraz stabilność to schody na beton w Krakowie będą dla Ciebie idealnym wyborem. Podstawa z betonu daje nam ogromne możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do wykończenia schodów. Zazwyczaj materiałem wykończeniowym zostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywę głównie w nowoczesnych wnętrzach stanowi szkło i metal. W przypadku drewna może to być każdy z nadających się do tego gatunek jak np. dąb, jesion, buk, wiąz czy orzech (możliwe są też bardziej orientalne odmiany jak jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń).

Drewno wykorzystuje się poprzez pełne zabudowanie konstrukcji betonowej, lub też używając go do obłożenia jedynie części zewnętrznej (tej po której się chodzi). Wybór rodzaju wykończenia schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od charakteru wnętrza oraz upodobań klienta.

Schody na beton Kraków - Fachowy wykonawca schodów na beton w Krakowie

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to województwo małopolskie, a w szczególności Kraków oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane Kraków - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 104 677

Schody gięte Kraków

Schody gięte to bardzo popularny wybór dzięki swojemu bardzo atrakcyjnemu wyglądowi jak i poprzez swoją niezmierną funkcjonalność zastosowania. Niewielkie wymagania schodów giętych pod względem miejsca umożliwiają zastosowanie ich konstrukcji w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Oszczędność miejsca oraz czas ich wykonania to największe atuty. Schody drewniane Kraków mogą zostać wykonane w całości na terenie naszego zakładu oraz zostać przetransportowane w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Najczęściej używanym materiałem do wykonania schodów giętych, to wysokiej jakości drewno krajowe (możliwy jest też wybór bardziej egzotycznych odmian jak np. jatoba, wenge lub jesion skandynawski). Bardzo często schody takie są uzupełnianie akcentem poprzez rzeźbę lub grawerunek.

Schody gięte Kraków - Fachowy wykonawca schodów giętych w Krakowie

Schody dywanowe Kraków

Schody dywanowe są jednym z tych minimalistycznych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione sa jedynie stopnie, podstopnie oraz czasami także balustrada. 

Materiały używane do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to głównie drewno, sklejka, a jako elementy łączone jest wykorzystywany metal. Coraz bardziej popularnym materiałem staje się szkło. Wykorzystanie szkła do budowy poręczy pozwala uwidocznić główną cechę schodów dywanowych czyli ich minimalistyczną formę.

Schody dywanowe Kraków - Fachowy wykonawca schodów dywanowych w w Krakowie

Nasze ostatnie realizacje

wycena schodów Trzebinia, schody na beton Kęty, schody dywanowe Bochnia, nowoczesne schody drewniane Olkusz, wygodne schody drewniane do kuchni Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Wieliczka, wygodne schody drewniane do domu Wadowice, schody na konstrukcji drewnianej Tarnów, wygodne schody drewniane Nowy Sącz, schody na konstrukcji stalowej Brzesko, schody gięte Skawina, nowoczesne schody drewniane do kuchni Oświęcim, schody dywanowe Libiąż, wycena schodów Nowy Targ, schody na beton Wieliczka, schody gięte Andrychów, wycena schodów Kraków, schody na konstrukcji drewnianej Zakopane, schody dywanowe Chrzanów, schody na beton Limanowa, schody gięte Gorlice, stylowe schody drewniane Brzesko, schody na konstrukcji stalowej

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677