Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Libiąż

Schody drewniane Libiąż

Prowadzona przez nas firma Schody drewniane Libiąż od kilkunastu lat zajmuje się budową solidnych schodów drewnianych. Podejmujemy się także tworzenia różnego typu wyrobów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Posiadamy w ofercie różnego rodzaju schody drewniane. Dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się bardzo często specjalnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Nowoczesne schody drewniane Libiąż nie mają tylko roli użytkowej i praktycznej. Solidne a przedewszystkim dokładnie dopasowane schody spełniają rolę estetyczną i radują oko uzupełniając całokształt domu oraz będąc jego ważną częścią. Właśnie z tego powodu schody betonowe są masowo wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę schody drewniane Libiąż wyróżniają się wysokim poziomem dekoracyjności, dekorują dom i są wytrzymałe.

Schody na beton Libiąż

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest solidność jak i stabilność, to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu. Schody na beton w Libiążu są dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament zapewnia duże możliwości w temacie materiału którego możemy wykorzystać do zabudowy schodów. Zazwyczaj materiałem wykończeniowym pozostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło jak i metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, taki jak: dąb, jesion, buk, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też bardziej orientalne typy drewna np. mahoń, wenge lub jatoba.

W przypadku wykonywania schodów na beton, drewno wykorzystuje się w celu pełnego zabudowania fundamentu z betonu, albo wykorzystując go do obłożenia jedynie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wybór rodzaju obudowy schodów na beton jest duży i jest zależny od wystroju wnętrza jak i upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. małopolskie, a w szczególności Libiąż oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Libiążu - kontakt

Masz wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608104677

Schody gięte Libiąż

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu bardzo atrakcyjnemu wyglądowi oraz przez ogromną łatwość zastosowania. Zmniejszona powierzchnia jaką zajmują schody tego typu pozwala na wykorzystanie ich konstrukcji w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Szybki czas realizacji oraz niewielka zajętość powierzchni to największe atuty. Schody gięte mogą zostać wykonane w całości na terenie naszego zakładu oraz mogą zostać przetransportowane w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Budulcem najczęściej wybieranym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowego pochodzenia. Umożliwiamy oczywiście również wybór bardziej egzotycznych odmian, takich jak wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Schody takie bardzo często są dopełnione akcentem takim jak rzeźba albo grawerunek.

Schody dywanowe Libiąż

Jest to jeden z tych minimalistycznych typów schodów. Ich budowa wyróżnia się brakiem belek policzkowych, zachowane są jedynie stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Do budowy konstrukcji schodów dywanowych używane jest głównie drewno oraz sklejka. Materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Wybór ten gwarantuje uwydatnienie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

schody na beton Limanowa, wygodne schody drewniane Nowy Targ, nowoczesne schody drewniane do salonu Andrychów, schody na konstrukcji drewnianej Skawina, wycena schodów Libiąż, schody gięte Brzesko, schody gięte Kraków, stylowe schody drewniane Kęty, stylowe schody drewniane do salonu Nowy Targ, wycena schodów Wadowice, schody na konstrukcji stalowej Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Gorlice, schody na beton Andrychów, schody na konstrukcji drewnianej Nowy Sącz, schody dywanowe Brzesko, schody dywanowe Olkusz, wycena schodów Kęty, schody na beton Zakopane, schody dywanowe Libiąż, wygodne schody drewniane do salonu Trzebinia, stylowe schody drewniane Oświęcim, schody gięte Olkusz, schody na konstrukcji drewnianej Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Chrzanów

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677