Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Limanowa

Schody drewniane Limanowa

Nasza firma od wielu lat zajmuje się budową eleganckich schodów z drewna. Podejmujemy się także tworzenia różnego rodzaju produktów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Oferujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane Limanowa. Dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji stalowej jak i drewnianej. Podejmujemy się bardzo często indywidualnych zamówień oraz wymagających projektów.

W dzisiejszych czasach schody spełniają nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Solidne a przedewszystkim dokładnie dopasowane schody spełniają rolę estetyczną ciesząc oko przez dopełnienie całokształtu domu oraz będąc jego nieodzowną częścią. Z tego właśnie powodu coraz częściej schody betonowe chętnie są zastępowane przez nowoczesne schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę schody drewniane Limanowa cechują się wysokim stopniem dekoracyjności, dekorują domową przestrzeń a przede wszystkim są wytrzymałe.

Schody na beton Limanowa

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest wytrzymałość oraz stabilność, to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu. Schody na beton Limanowa są dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowy fundament daje nam wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do obudowy schodów. W większości przypadków materiałem do wykończenia pozostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło jak i metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, jak np. dąb, buk, wiąz czy orzech. Możliwe są też orientalne typy drewna np. jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

W przypadku wykonywania schodów na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego zabudowania fundamentu z betonu, lub też wykorzystując go w celu obłożenia głównie części wierzchniej, czyli tej po której się chodzi. Wachlarz materiałów służących do wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od stylu mieszkania oraz upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. małopolskie, a w szczególności Limanowa oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Limanowej - kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608104677

Schody gięte Limanowa

Schody gięte to bardzo popularny wybór dzięki swojemu niezwykle atrakcyjnemu wyglądowi oraz przez ogromną łatwość zastosowania. Mniejsza powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na wykorzystanie ich konstrukcji w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Zaoszczędzone miejsce oraz szybkość ich wykonania to największe atuty. Schody drewniane Limanowa gięte mogą być wykonane od podstaw na terenie naszego zakładu oraz mogą zostać przetransportowane w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Budulcem najczęściej wykorzystywanym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest także wybór bardziej egzotycznych rodzajów, takich jak jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Bardzo często schody gięte są udekorowane akcentem takim jak jak rzeźba albo grawerunek.

Schody dywanowe Limanowa

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Ich budowa charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, zachowane są tylko stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Budulec używany do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje wybieranie szkła do budowy poręczy. Wybór ten gwarantuje podkreślenie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

schody dywanowe Chrzanów, schody gięte Andrychów, wycena schodów Wadowice, schody dywanowe Kęty, schody gięte Wadowice, schody gięte Gorlice, schody na beton Limanowa, schody dywanowe Skawina, schody na konstrukcji stalowej Nowy Sącz, schody na konstrukcji drewnianej Nowy Targ, schody na konstrukcji drewnianej Tarnów, schody na beton Nowy Sącz, schody na konstrukcji stalowej Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Oświęcim, wycena schodów Nowy Targ, wygodne schody drewniane do kuchni Bochnia, nowoczesne schody drewniane Oświęcim, wygodne schody drewniane Trzebinia, schody na beton Trzebinia, stylowe schody drewniane Libiąż, wycena schodów Olkusz, schody na konstrukcji stalowej Chrzanów, stylowe schody drewniane do kuchni Bochnia, nowoczesne schody drewniane do domu Kraków

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677