Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Myślenice

Schody drewniane Myślenice

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat specjalizuje się w wykonawstwie eleganckich schodów z drewna. Podejmujemy się także tworzenia różnego typu produktów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Oferujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane Myślenice. Dywanowe, schody na beton, gięte, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Podejmujemy się bardzo często specjalnych zamówień oraz projektów.

W dzisiejszych czasach schody nie pełnią tylko roli użytkowej oraz praktycznej. Nowoczesne a przedewszystkim dobrze dopasowane schody drewniane Myślenice pełnią rolę dekoracyjną i cieszą oko dopełniając całokształt domu i będąc jego ważną częścią. Właśnie z tego powodu schody betonowe są masowo wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę schody drewniane Myślenice cechują się wysokim poziomem estetyki, upiększają domową przestrzeń i są solidne.

Schody na beton Myślenice

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest wytrzymałość albo stabilność, to dobrze trafiłeś/aśchody na beton w Myślenicach są dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament gwarantuje wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do dokończenia schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło jak i metal. Jeżeli do budowy schodów schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. dąb, jesion, buk, wiąz czy orzech. Czasami wybierane są orientalne odmiany drewna jak jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się w celu pełnego zabudowania konstrukcji betonowej, albo wykorzystując go do obłożenia głównie części wierzchniej, czyli tej po której się chodzi. Wachlarz materiałów służących do obudowy schodów na beton jest szeroki i uzależniony od stylu domu oraz upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, a w szczególności Myślenice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Myślenicach - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Myślenice

Schody gięte są bardzo częstym wyborem dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi jak i przez niezmierną prostotę zastosowania. Niewielkie wymagania tego typu schodów pod względem powierzchni umożliwiają na wykorzystanie ich konstrukcji w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Zaoszczędzone miejsce oraz czas ich wykonania to największe zalety. Schody drewniane Myślenice gięte mogą zostać wykonywane od podstaw u nas oraz mogą być przetransportowane w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Materiałem najczęściej wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór egzotycznych rodzin drewna, takich jak jesion skandynawski lub jatoba. Schody gięte bardzo często są uzupełniony akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody dywanowe Myślenice

Jest to jeden z tych prostych typów schodów. Konstrukcja wyróżnia się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione są jedynie stopnie, podstopnie oraz sporadycznie także balustrada.

Budulec wykorzystywany do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to głównie drewno oraz sklejka. Materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje wykorzystywanie szkła do budowy poręczy. Taki wybór zapewnia uwydatnienie największej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

wygodne schody drewniane do salonu Chrzanów, schody na konstrukcji drewnianej Limanowa, schody na konstrukcji drewnianej Trzebinia, wycena schodów Kęty, schody na konstrukcji stalowej Gorlice, wycena schodów Libiąż, wycena schodów Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Tarnów, schody dywanowe Wieliczka, schody gięte Oświęcim, schody dywanowe Gorlice, schody na beton Nowy Sącz, nowoczesne schody drewniane Trzebinia, wygodne schody drewniane Kęty, schody na beton Olkusz, schody na beton Oświęcim, schody na konstrukcji drewnianej Bochnia, schody gięte Wieliczka, stylowe schody drewniane do domu Myślenice, schody dywanowe Skawina, schody na konstrukcji stalowej Skawina, nowoczesne schody drewniane Olkusz, stylowe schody drewniane do salonu Zakopane, schody gięte Andrychów

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677