Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Nowy Sącz

Schody drewniane Nowy Sącz - producent schodów drewnianych

Nasza firma Schody drewniane Nowy Sącz od wielu lat specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości schodów z drewna. Podejmujemy się także wykonywania wszelkiego rodzaju produktów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). W ofercie posiadamy różnego rodzaju schody drewniane. Dywanowe, schody na beton, gięte, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. 

W dzisiejszych czasach schody nie mają tylko roli użytkowej czy praktycznej. Piękne i dobrze dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną i cieszą oko uzupełniając całokształt domu oraz będąc jego ważnym elementem. Z tego właśnie powodu schody betonowe są zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno optycznie ociepla wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu.

Solidne schody drewniane - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Nowy Sącz

Schody na beton Nowy Sącz

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest solidność oraz stabilność, to dobrze trafiłeś/aśchody na beton Nowy Sącz są dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowy fundament gwarantuje duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do zabudowy schodów. Najczęściej wybieranym materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, jednakże ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło jak i metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy z nadających się do obróbki gatunek, jak np. buk, dąb, orzech a nawet wiąz.

Drewno wykorzystuje się do pełnego zabudowania betonowej konstrukcji, lub też wykorzystując go w celu obłożenia jedynie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wachlarz materiałów służących do wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od wystroju wnętrza oraz upodobań klienta.

Schody drewniane na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Nowy Sącz

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to województwo małopolskie, a w szczególności Nowy Sącz oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Nowym Sączu - kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608 104 677

Schody gięte Nowy Sącz

Schody gięte są bardzo częstym wyborem przez swój bardzo atrakcyjny wygląd jak i przez wysoką prostotę zastosowania. Zmniejszone wymagania tych schodów pod względem powierzchni pozwalają na użycie ich konstrukcji w domach o niewielkim metrażu. Oszczędność miejsca jak i szybkość realizacji to główne zalety. Schody drewniane Nowy Sącz gięte mogą zostać tworzone w całości u nas oraz mogą być przewiezione w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem zazwyczaj używanym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór innych rodzin drewna, takich jak jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Bardzo często schody takie są uzupełniony akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody gięte - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Nowy Sącz

Schody dywanowe Nowy Sącz

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione są jedynie stopnie, podstopnie a czasem także balustrada.

Do wykonywania konstrukcji schodów dywanowych wykorzystywane jest w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje używanie szkła do budowy poręczy. Wybór ten zapewnia podkreślenie ważnej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody drewniane dywanowe - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Nowym Sączu

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody dywanowe Trzebinia, wygodne schody drewniane Andrychów, schody dywanowe Oświęcim, nowoczesne schody drewniane do kuchni Andrychów, wygodne schody drewniane do kuchni Bochnia, wygodne schody drewniane Libiąż, nowoczesne schody drewniane do salonu Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Nowy Sącz, schody gięte Libiąż, schody na beton Myślenice, nowoczesne schody drewniane Nowy Sącz, schody na konstrukcji stalowej Kraków, schody na konstrukcji drewnianej Wieliczka, wycena schodów Limanowa, schody dywanowe Wieliczka

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677