Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Nowy Targ

Schody drewniane Nowy Targ

Prowadzona przez nas firma Schody drewniane Nowy Targ od ponad 10 lat zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych schodów drewnianych. Zajmujemy się również wykonawstwem różnego rodzaju elementów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy szeroki wybór schodów drewnianych - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się również specjalnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Obecnie schody drewniane Nowy Targ nie pełnią wyłącznie roli użytkowej oraz praktycznej. Piękne a przedewszystkim dokładnie dopasowane schody spełniają rolę estetyczną ciesząc oko przez uzupełnienie całokształtu domu i będąc jego ważną częścią. Właśnie z tego powodu często schody betonowe chętnie są wypierane przez nowoczesne schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Tworzone przez nas schody drewniane Nowy Targ wyróżniają się dużym stopniem dekoracyjności, dekorują dom a co najważniejsze są solidne.

Schody na beton Nowy Targ

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest wytrzymałość albo stabilność, to schody na beton Nowy Targ są dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowa podstawa daje nam wiele możliwości w temacie materiału którego możemy wykorzystać do obudowy schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia zostaje drewno, jednakże ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło jak i metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, taki jak: jesion, dąb, wiąz czy orzech. Klienci wybierają także bardziej orientalne odmiany drewna jak mahoń, wenge lub jatoba.

W przypadku konstruowania schodów na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania fundamentu z betonu, albo używając go do obłożenia głównie części zewnętrznej, tj. tej po której się chodzi. Wybór materiału do obudowy schodów na beton jest szeroki i uzależniony od stylu domu oraz wymagań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to woj. małopolskie, a w szczególności Nowy Targ oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Nowym Targu - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608 104 677

Schody gięte Nowy Targ

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi a także poprzez ogromną szeroki wachlarz zastosowania. Mniejsza powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na zastosowanie ich konstrukcji w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Oszczędność miejsca jak i krótki czas realizacji to główne atuty. Schody gięte mogą zostać wykonywane od podstaw w naszej firmie oraz mogą zostać dostarczone w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Budulcem najchętniej wybieranym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno polskiego pochodzenia. Umożliwiamy oczywiście także wybór innych, egzotycznych rodzajów, jak np. wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Bardzo często schody takie są udekorowane dodatkowym elementem jak rzeźba lub grawerunek.

Schody dywanowe Nowy Targ

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Ich budowa wyróżnia się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są jedynie stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Materiały używane do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych to głównie drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Wybór ten gwarantuje podkreślenie największej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Najczęściej wykonane przez nas transakcje:

schody dywanowe Chrzanów, wygodne schody drewniane do domu Oświęcim, schody dywanowe Wadowice, schody dywanowe Libiąż, schody gięte Skawina, wycena schodów Brzesko, schody gięte Skawina, schody na konstrukcji stalowej Andrychów, schody na beton Wieliczka, wygodne schody drewniane do salonu Limanowa, wycena schodów Bochnia, schody na beton Nowy Sącz, schody na konstrukcji stalowej Bochnia, schody na beton Kęty, stylowe schody drewniane Wieliczka, schody na konstrukcji stalowej Limanowa, schody gięte Libiąż, wycena schodów Chrzanów, schody na konstrukcji drewnianej Andrychów, nowoczesne schody drewniane do salonu Gorlice, schody na konstrukcji drewnianej Olkusz, schody na konstrukcji drewnianej Trzebinia, nowoczesne schody drewniane Olkusz, nowoczesne schody drewniane Gorlice

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677