Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Olkusz

Schody drewniane Olkusz

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się budową eleganckich schodów drewnianych. Podejmujemy się także wykonywania wszelkiego typu elementów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Posiadamy szeroki wybór schodów drewnianych - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się bardzo często indywidualnych zamówień oraz nietypowych projektów.

W dzisiejszych czasach schody drewniane Olkusz mają nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Nowoczesne a przedewszystkim dokładnie dopasowane schody pełnią funkcję estetyczną radując oko przez dopełnienie całokształtu domu i będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe chętnie są wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane Olkusz wyróżniają się dużym stopniem dekoracyjności, urozmaicają domową przestrzeń a co najważniejsze są wytrzymałe.

Schody na beton Olkusz

Jeśli priorytetem dla Ciebie jest wytrzymałość oraz stabilność, to schody na beton w Olkuszu są dla Ciebie najlepszym wyborem. Fundament z betonu gwarantuje ogromne możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do dokończenia schodów. Najczęściej wybieranym materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, niemniej ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło oraz metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to mamy do wyboru każdy z nadających się do obróbki gatunek, np. jesion, dąb, wiąz czy orzech. Klienci wybierają także bardziej orientalne odmiany drewna jak mahoń, wenge lub jatoba.

Wykonując schody drewniane Olkusz na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego zabudowania fundamentu z betonu, albo używając go do obłożenia jedynie części zewnętrznej, tj. tej po której się chodzi. Wybór rodzaju obudowy schodów na beton jest duży i jest zależny od charakteru domu oraz wymagań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo małopolskie, a w szczególności Olkusz oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Olkuszu - kontakt

Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608-104-677

Schody gięte Olkusz

Schody gięte to bardzo popularny wybór przez swój bardzo atrakcyjny wygląd a także poprzez niezmierną funkcjonalność zastosowania. Specyfika tego typu schodów pozwala na zastosowanie ich konstrukcji w domach o niewielkim metrażu. Oszczędność miejsca jak i czas ich wykonania to główne atuty. Schody gięte mogą być wykonywane od podstaw u nas po czym mogą zostać dostarczone w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Głównym materiałem najczęściej wybieranym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór egzotycznych rodzajów, jak np. jesion skandynawski lub jatoba. Schody takie bardzo często są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba albo grawerunek.

Schody dywanowe Olkusz

Jest to jeden z tych minimalistycznych typów schodów. Ich budowa charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zostawione są jedynie stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Budulec wykorzystywany do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Coraz większą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Wybór ten gwarantuje podkreślenie głównej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody na konstrukcji stalowej Andrychów, schody dywanowe Wieliczka, schody dywanowe Olkusz, schody na konstrukcji stalowej Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Andrychów, wygodne schody drewniane do domu Brzesko, schody na konstrukcji drewnianej Brzesko, wygodne schody drewniane do domu Nowy Sącz, schody na beton Tarnów, stylowe schody drewniane Olkusz, schody na beton Tarnów, schody gięte Limanowa, schody na konstrukcji drewnianej Libiąż, schody gięte Wadowice, nowoczesne schody drewniane do kuchni Wieliczka, schody dywanowe Chrzanów, wycena schodów Trzebinia, schody na konstrukcji stalowej Kraków, schody na beton Gorlice, schody gięte Limanowa, wycena schodów Gorlice, wygodne schody drewniane Chrzanów, nowoczesne schody drewniane Bochnia, wycena schodów Oświęcim

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677