Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Oświęcim

Schody drewniane Oświęcim - produkcja schodów drewnianych

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat zajmuje się montażem schodów drewnianych. Zajmujemy się także wykonawstwem różnego rodzaju wyrobów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju schody drewniane Oświęcim: dywanowe, gięte, na beton, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się również specjalnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Nowocześnie schody drewniane Oświęcim pełnią nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Piękne a przedewszystkim idealnie dopasowane schody spełniają funkcję dekoracyjną i cieszą oko uzupełniając całokształt domu i będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu schody betonowe chętnie są zastępowane przez nowoczesne schody drewniane Oświęcim.

Schody drewniane - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Oświęcim

Schody na beton Oświęcim

Schody na beton Oświęcim są dla Ciebie idealnym wyborem. Szkielet z betonu gwarantuje ogromne możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do wykończenia schodów. Zazwyczaj materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, jednakże ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło i metal. Jeżeli do budowy schodów schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki.

Drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania konstrukcji betonowej, albo używając go w celu obłożenia jedynie części zewnętrznej, czyli tej po której chodzimy. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od stylu mieszkania a także wymagań klienta.

Schody drewniane na beton - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Oświęcimiu

Gdzie działamy?

Działamy głównie w woj. małopolskim i śląskim, a w szczególności Oświęcim oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Oświęcimiu - kontakt

Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Oświęcim

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu bardzo nietypowemu wyglądowi a także przez wysoką funkcjonalność zastosowania. Specyfika tych schodów pozwala na zastosowanie ich budowy w domach o ograniczonym metrażu. Szybki czas realizacji jak i niewielka zajętość powierzchni to największe zalety. Schody gięte są tworzone w całości u nas po czym mogą być dostarczone w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Budulcem zazwyczaj wybieranym do budowy schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowego pochodzenia. Umożliwiamy oczywiście także wybór egzotycznych odmian, jak np. jesion skandynawski lub jatoba. Bardzo często schody gięte są uzupełniony akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Oświęcim

Schody dywanowe Oświęcim

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, pozostawione są jedynie stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych używane jest w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Wybór taki gwarantuje podkreślenie głównej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody dywanowe - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Oświęcim

Najczęściej wykonane przez nas transakcje:

nowoczesne schody drewniane do domu Wadowice, schody na konstrukcji stalowej Kęty, nowoczesne schody drewniane Wieliczka, wycena schodów Limanowa, schody dywanowe Andrychów, stylowe schody drewniane Trzebinia, wygodne schody drewniane do salonu Chrzanów, schody na beton Limanowa, schody na konstrukcji drewnianej Olkusz, schody dywanowe Nowy Targ, schody na beton Wadowice, wycena schodów Nowy Sącz, schody na konstrukcji stalowej Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Skawina, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677