Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Piekary Śląskie

Schody drewniane Piekary Śląskie - producent schodów w Piekarach Śląskich

Prowadzona przez nas firma od ponad 10 lat specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych schodów z drewna i nie tylko. Zajmujemy się także wykonawstwem wszelkiego typu wyrobów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju schody drewniane: dywanowe, gięte, na beton, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się bardzo często indywidualnych zamówień oraz wymagających projektów.

Obecnie schody pełnią nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Piękne i dobrze dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną ciesząc oko przez uzupełnienie całokształtu domu oraz będąc jego ważnym elementem. Z tego właśnie powodu schody betonowe są zastępowane przez eleganckie schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane w Piekarach Śląskich charakteryzują się wysokim stopniem dekoracyjności, urozmaicają dom oraz są wytrzymałe.

Eleganckie schody drewniane - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Piekarach Śląskich

Schody na beton Piekary Śląskie

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest solidność jak i stabilność, to schody na beton w Piekarach Śląskich są dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowy fundament zapewnia ogromne możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do zabudowy schodów. W większości przypadków materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło i metal. Jeżeli do budowy schodów schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy z nadających się do obróbki gatunek, np. jesion, dąb, wiąz czy orzech. Czasami wybierane są bardziej orientalne odmiany drewna np. mahoń, wenge lub jatoba.

Drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania betonowej konstrukcji, lub też używając go w celu obłożenia głównie części wierzchniej, czyli tej po której się chodzi. Wybór materiału do obudowy schodów na beton jest szeroki i jest zależny od wystroju mieszkania oraz upodobań klienta.

Schody drewniane na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Piekary Śląskie

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to woj. małopolskie, a w szczególności Piekary Śląskie oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Piekarach Śląskich - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608-104-677

Schody gięte Piekary Śląskie

Schody gięte to bardzo popularny wybór dzięki swojemu bardzo nietypowemu wyglądowi jak i poprzez ogromną funkcjonalność zastosowania. Niewielka powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na wykorzystanie ich budowy w domach o mniejszym metrażu. Zaoszczędzone miejsce oraz czas ich wykonania to główne zalety. Schody gięte są wykonane od podstaw w naszej firmie oraz mogą zostać przetransportowane w częściach do klienta, na miejsce montażu.

Budulcem zazwyczaj używanym do budowy schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór innych, egzotycznych odmian drewna, jak wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Schody takie bardzo często są udekorowane dodatkowym elementem jak rzeźba lub grawerunek.

Schody drewniane gięte - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Piekary Śląskie

Schody dywanowe Piekary Śląskie

Jest to jeden z tych minimalistycznych typów schodów. Ich budowa cechuje się brakiem belek policzkowych, pozostawione są wyłącznie stopnie, podstopnie oraz sporadycznie także balustrada.

Budulec wykorzystywany do budowy konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Opcja ta gwarantuje podkreślenie ważnej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Schody drewniane dywanowe - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Piekary Śląskie

Wykonane przez nas usługi:

nowoczesne schody drewniane do salonu Jastrzębie-Zdrój, schody na beton Zawiercie, schody dywanowe Knurów, schody gięte Bytom, schody na konstrukcji drewnianej Siemianowice Śląskie, stylowe schody drewniane Ruda Śląska, wycena schodów Zabrze, nowoczesne schody drewniane do kuchni Katowice, schody gięte Czechowice-Dziedzice, wycena schodów Świętochłowice, schody na konstrukcji stalowej Racibórz, schody na konstrukcji stalowej Mysłowice, schody dywanowe Cieszyn, stylowe schody drewniane Czeladź, stylowe schody drewniane Gliwice, schody na konstrukcji stalowej Żory, stylowe schody drewniane do domu Sosnowiec, schody na beton Jaworzno, schody dywanowe Mikołów, wycena schodów Będzin, schody gięte Wodzisław Śląski, schody na beton Chorzów, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów, schody na konstrukcji drewnianej Tarnowskie Góry

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677