Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Ruda Śląska

Schody drewniane Ruda Śląska - wykonawca schodów w Rudzie Śląskiej

Prowadzona przez nas firma od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem eleganckich schodów z drewna. Zajmujemy się również tworzeniem różnego typu wyrobów z drewna litego (jesion, dąb, orzech, a także buk). Posiadamy szeroki wachlarz schodów drewnianych - dywanowe, schody na beton, gięte, o konstrukcji metalowej a także drewnianej. Możliwe jest także wykonanie indywidualnych zamówień oraz nietypowych projektów.

W dzisiejszych czasach schody nie mają wyłącznie roli użytkowej i praktycznej. Nowoczesne a przedewszystkim dobrze dopasowane schody spełniają rolę estetyczną i cieszą oko uzupełniając całokształt domu oraz będąc jego ważną częścią. Z tego właśnie powodu często schody betonowe są masowo wypierane przez nowoczesne schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane w Rudzie Śląskiej cechują się dużym poziomem estetyki, urozmaicają domową przestrzeń a co najważniejsze są wytrzymałe.

Trwałe schody drewniane - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Rudzie Śląskiej

Schody na beton Ruda Śląska

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest trwałość oraz stabilność, to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu. Schody na beton Ruda Śląska są dla Ciebie trafnym wyborem. Fundament z betonu zapewnia ogromne możliwości w temacie materiału użytego do dokończenia schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia zostaje drewno, jednakże ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło oraz metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, taki jak: jesion, dąb, wiąz czy orzech. Czasami wybierane są orientalne typy drewna jak jesion skandynawski lub mahoń.

W przypadku konstruowania schodów na beton, drewno wykorzystuje się w celu pełnego zabudowania fundamentu z betonu, lub też używając go do obłożenia jedynie częsci górnej, tj. tej po której chodzimy. Wachlarz materiałów służących do wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od charakteru domu a także upodobań klienta.

Schody drewniane na beton - solidny wykonawca schodów drewnianych w Rudzie Śląskiej

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo małopolskie, a w szczególności Ruda Śląska oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Rudzie Śląskiej - kontakt

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608 104 677

Schody gięte Ruda Śląska

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem dzięki swojemu niezwykle atrakcyjnemu wyglądowi a także poprzez ogromną funkcjonalność zastosowania. Zmniejszone wymagania powierzchni pozwalają na zastosowanie ich budowy w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Szybki czas realizacji oraz niewielka zajętość powierzchni to ich główne zalety. Schody gięte są wykonywane w całości na terenie naszego zakładu oraz mogą zostać przetransportowane w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Głównym materiałem najczęściej wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest też wybór innych, egzotycznych rodzin drewna, jak np. jesion skandynawski lub jatoba. Bardzo często schody gięte są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba lub grawerunek.

Schody drewniane gięte - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Ruda Śląska

Schody dywanowe Ruda Śląska

Są jednym z przedstawicieli prostych typów schodów. Ich budowa cechuje się brakiem belek policzkowych, zachowane są tylko stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Budulec wykorzystywany do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Coraz większą popularność zyskuje wybieranie szkła do budowy poręczy. Wybór ten zapewnia podkreślenie największej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody drewniane dywanowe - solidny wykonawca schodów drewnianych w mieście Ruda Śląska

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

wygodne schody drewniane do salonu Chrzanów, wygodne schody drewniane Częstochowa, schody na konstrukcji stalowej Gliwice, schody gięte Wodzisław Śląski, schody na konstrukcji drewnianej Zabrze, schody gięte Świętochłowice, schody na konstrukcji stalowej Czeladź, schody na beton Bieruń, stylowe schody drewniane Racibórz, wygodne schody drewniane do salonu Dąbrowa Górnicza, wycena schodów Sosnowiec, wycena schodów Żory, schody na beton Cieszyn, schody gięte Tarnowskie Góry, schody dywanowe Rybnik, nowoczesne schody drewniane do domu Bytom, schody na konstrukcji drewnianej Chorzów, schody na beton Jaworzno, nowoczesne schody drewniane Mikołów, schody dywanowe Jastrzębie-Zdrój, schody dywanowe Mysłowice, schody na konstrukcji stalowej Piekary Śląskie, wycena schodów Czechowice-Dziedzice, schody na konstrukcji drewnianej Zawiercie

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677