Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Skawina

Schody drewniane Skawina

Prowadzona przez nas firma od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych schodów z drewna i nie tylko. Zajmujemy się również wykonawstwem różnego typu produktów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Oferujemy różnego rodzaju schody drewniane Skawina: dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Umożliwiamy także wykonanie specjalnych zamówień oraz wymagających projektów.

W dzisiejszych czasach schody nie spełniają tylko roli użytkowej czy praktycznej. Piękne a przedewszystkim dobrze dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną ciesząc oko przez dopełnienie całokształtu domu i będąc jego nieodzowną częścią. Z tego właśnie powodu schody betonowe są masowo wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę schody drewniane Skawina charakteryzują się dużym stopniem estetyki, upiększają dom oraz są wytrzymałe.

Schody na beton Skawina

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest trwałość albo stabilność, to schody na beton Skawina będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Szkielet z betonu zapewnia ogromne możliwości w temacie materiału użytego do obudowy schodów. Zazwyczaj materiałem wykończeniowym pozostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło i metal. Jeżeli zdecydujemy się na drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. dąb, buk, jesion, wiąz czy orzech. Czasami wybierane są nietypowe odmiany drewna jak jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

Drewno wykorzystuje się do pełnego zabudowania betonowej konstrukcji, albo wykorzystując go do obłożenia jedynie częsci górnej, tj. tej po której się chodzi. Wybór rodzaju wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od charakteru wnętrza jak i wymagań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to województwo małopolskie, a w szczególności Skawina oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Skawinie - kontakt

Masz wątpliwości? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608104677

Schody gięte Skawina

Schody gięte to bardzo popularny wybór dzięki swojemu niezwykle atrakcyjnemu wyglądowi a także przez ogromną funkcjonalność zastosowania. Mniejsza powierzchnia jaką zajmują schody tego typu pozwala na wykorzystanie ich konstrukcji w domach o niewielkim metrażu. Krótki czas realizacji jak i niewielka zajętość powierzchni to ich główne atuty. Schody drewniane Skawina gięte są tworzone w całości u nas po czym mogą zostać przetransportowane w częściach do klienta, a tam zmontowane.

Materiałem zazwyczaj wykorzystywanym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest też wybór bardziej egzotycznych odmian drewna, takich jak jesion skandynawski lub jatoba. Schody takie moga zostać uzupełniony dodatkowym elementem jak rzeźba czy grawerunek.

Schody dywanowe Skawina

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są tylko stopnie, podstopnie a czasami także balustrada.

Do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych używane jest głównie drewno, sklejka, a materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Ogromną popularność zyskuje szkło, jako materiał do budowy poręczy. Opcja ta zapewnia uwydatnienie głównej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Wykonane przez nas usługi:

schody na beton Gorlice, wycena schodów Nowy Sącz, schody na beton Skawina, nowoczesne schody drewniane do domu Oświęcim, stylowe schody drewniane do salonu Kraków, schody dywanowe Olkusz, schody na konstrukcji drewnianej Gorlice, nowoczesne schody drewniane do domu Libiąż, wygodne schody drewniane Chrzanów, wycena schodów Oświęcim, schody dywanowe Trzebinia, stylowe schody drewniane Limanowa, schody gięte Kęty, schody gięte Tarnów, schody gięte Nowy Targ, schody na konstrukcji drewnianej Kęty, schody na konstrukcji stalowej Olkusz, nowoczesne schody drewniane Wieliczka, schody na konstrukcji stalowej Zakopane, schody na beton Wieliczka, wycena schodów Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Bochnia, schody na konstrukcji stalowej Wadowice, schody dywanowe Skawina

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677