Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Sosnowiec

Schody drewniane Sosnowiec - montaż schodów w Sosnowcu

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem solidnych schodów drewnianych. Zajmujemy się także tworzeniem wszelkiego rodzaju elementów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). W ofercie posiadamy różnego rodzaju schody drewniane. Dywanowe, schody na beton, gięte, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Podejmujemy się również specjalnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Obecnie schody pełnią nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Solidne i dokładnie dopasowane schody spełniają rolę estetyczną i radują oko dopełniając całokształt domu oraz będąc jego nieodzowną częścią. Właśnie z tego powodu schody betonowe są masowo wypierane przez nowoczesne schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane w Sosnowcu cechują się dużym stopniem dekoracyjności, dekorują domową przestrzeń oraz są solidne.

Trwałe schody drewniane - solidny wykonawca schodów drewnianych w Sosnowcu

Schody na beton Sosnowiec

Jeżeli najważniejszą cechą dla Ciebie jest solidność oraz stabilność, to dobrze trafiłeś/aś. Schody na beton w Sosnowcu będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowa podstawa zapewnia wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do dokończenia schodów. W większości przypadków materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, jednakże ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło oraz metal. Jeżeli do budowy schodów schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. buk, dąb, orzech a nawet wiąz. Do wyboru mamy także bardziej orientalne odmiany drewna jak wenge, jatoba lub mahoń.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania fundamentu z betonu, lub też wykorzystując go do obłożenia jedynie częsci górnej, czyli tej po której się chodzi. Wachlarz materiałów służących do wykończenia schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od stylu domu jak i upodobań klienta.

Schody drewniane na beton - solidny wykonawca schodów drewnianych w Sosnowcu

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to woj. małopolskie, a w szczególności Sosnowiec oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Sosnowcu - kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608-104-677

Schody gięte Sosnowiec

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi oraz przez ogromną funkcjonalność zastosowania. Specyfika tych schodów pozwala na zastosowanie ich budowy w pokojach o niewielkim metrażu. Oszczędność miejsca jak i szybkość realizacji to największe atuty. Schody gięte są wykonywane od podstaw w naszej firmie oraz mogą zostać dostarczone w częściach do klienta, a tam zmontowane.

Głównym materiałem najchętniej wybieranym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór bardziej egzotycznych rodzin drewna, jak np. wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Schody gięte moga zostać udekorowane dodatkowym elementem jak rzeźba albo grawerunek.

Schody drewniane gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w Sosnowcu

Schody dywanowe Sosnowiec

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Konstrukcja charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są wyłącznie stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Do wykonywania konstrukcji schodów dywanowych wykorzystywane jest w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje używanie szkła do budowy poręczy. Wybór ten gwarantuje podkreślenie największej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Schody dywanowe - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w mieście Sosnowiec

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody na konstrukcji stalowej Ruda Śląska, wycena schodów Żory, wygodne schody drewniane do domu Jaworzno, schody na beton Piekary Śląskie, schody na beton Świętochłowice, schody dywanowe Zawiercie, schody na konstrukcji stalowej Siemianowice Śląskie, schody dywanowe Racibórz, wycena schodów Bieruń, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Mysłowice, nowoczesne schody drewniane Katowice, wygodne schody drewniane do salonu Czechowice-Dziedzice, stylowe schody drewniane Jastrzębie-Zdrój, schody na konstrukcji drewnianej Bytom, schody na beton Częstochowa, schody na konstrukcji drewnianej Cieszyn, schody dywanowe Gliwice, schody gięte Będzin, wygodne schody drewniane Mikołów, nowoczesne schody drewniane do domu Dąbrowa Górnicza, schody gięte Czeladź, wycena schodów Tychy, schody gięte Sosnowiec

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677