Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Tarnów

Schody drewniane Tarnów

Nasza firma Schody drewniane Tarnów od kilkunastu lat specjalizuje się w wytwarzaniu solidnych schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania wszelkiego rodzaju elementów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Oferujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Podejmujemy się również indywidualnych zamówień oraz projektów.

Nowocześnie schody mają nie tylko rolę praktyczną bądź też użytkową. Solidne a przedewszystkim dokładnie dopasowane schody spełniają funkcję estetyczną i cieszą oko uzupełniając całokształt domu oraz będąc jego ważnym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe są masowo zastępowane przez eleganckie schody drewniane. Dlaczego tak się dzieje? Drewno posiada tendencję do ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez naszą firmę schody drewniane Tarnów cechują się wysokim poziomem estetyki, upiększają domową przestrzeń oraz są solidne.

Schody na beton Tarnów

Jeśli priorytetem dla Ciebie jest wytrzymałość albo stabilność, to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu. Schody na beton w Tarnowie będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Podstawa z betonu gwarantuje wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do wykończenia schodów. Zazwyczaj materiałem do wykończenia jest wybierane drewno, jednak bardzo ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło oraz metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to mamy do wyboru każdy z nadających się do obróbki gatunek, jak np. dąb, buk, jesion, orzech a nawet wiąz. Klienci wybierają także orientalne typy drewna np. jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

Drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania fundamentu z betonu, albo używając go w celu obłożenia jedynie części zewnętrznej, czyli tej po której się chodzi. Wybór materiału do obudowy schodów na beton jest duży i uzależniony od charakteru wnętrza oraz życzeń klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to Małopolska, a w szczególności Tarnów oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Tarnowie - kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608-104-677

Schody gięte Tarnów

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu bardzo atrakcyjnemu wyglądowi jak i poprzez niezmierną łatwość zastosowania. Zmniejszona powierzchnia zajęta przez tego typu schody pozwala na zastosowanie ich konstrukcji w pokojach o niewielkim metrażu. Krótki czas realizacji oraz brak potrzeby dużej przestrzeni to ich główne zalety. Schody gięte są tworzone w całości u nas po czym mogą być przetransportowane w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Budulcem najczęściej używanym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowe. Umożliwiamy oczywiście również wybór egzotycznych odmian drewna, takich jak jesion skandynawski lub jatoba. Bardzo często schody drewniane Tarnów gięte są dopełnione akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody dywanowe Tarnów

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Ich budowa charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zostawione są tylko stopnie, podstopnie a sporadycznie także balustrada.

Budulec używany do budowy konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wykorzystywany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Taki wybór zapewnia podkreślenie największej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Wykonane przez nas usługi:

schody dywanowe Bochnia, nowoczesne schody drewniane do kuchni Kraków, schody na konstrukcji stalowej Olkusz, schody na konstrukcji stalowej Skawina, nowoczesne schody drewniane do kuchni Trzebinia, schody na konstrukcji drewnianej Tarnów, schody gięte Nowy Targ, wycena schodów Nowy Sącz, nowoczesne schody drewniane Andrychów, schody na beton Kęty, schody na konstrukcji drewnianej Tarnów, wycena schodów Gorlice, schody dywanowe Oświęcim, wycena schodów Gorlice, schody na beton Limanowa, schody na beton Oświęcim, schody dywanowe Wieliczka, stylowe schody drewniane do kuchni Wieliczka, nowoczesne schody drewniane Zakopane, schody gięte Andrychów, schody na konstrukcji drewnianej Wadowice, schody gięte Wadowice, schody na konstrukcji stalowej Limanowa, stylowe schody drewniane Trzebinia

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677