Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Trzebinia

Schody drewniane Trzebinia

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem solidnych schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania różnego typu wyrobów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Oferujemy różnego rodzaju schody drewniane - dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Możliwe jest także wykonanie indywidualnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Obecnie schody drewniane Trzebinia nie spełniają wyłącznie roli użytkowej oraz praktycznej. Eleganckie oraz idealnie dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną i radują oko uzupełniając całokształt domu oraz będąc jego nieodzowną częścią. Z tego właśnie powodu schody betonowe są masowo zastępowane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno optycznie ociepla wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a zarazem eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane Trzebinia cechują się dużym stopniem estetyki, upiększają domową przestrzeń a co najważniejsze są solidne.

Schody na beton Trzebinia

Jeżeli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest wytrzymałość jak i stabilność, to dobrze trafiłeś/aśchody na beton w Trzebini są dla Ciebie trafnym wyborem. Betonowa podstawa daje nam duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do obudowy schodów. Najczęściej wybieranym materiałem do wykończenia zostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło i metal. Jeżeli zdecydujemy się na drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, jak np. dąb, jesion, buk, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też bardziej orientalne typy drewna jak np. jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania betonowej konstrukcji, albo wykorzystując go w celu obłożenia głównie części wierzchniej, tj. tej po której chodzimy. Wybór materiału do wykończenia schodów na beton jest duży i jest zależny od charakteru wnętrza oraz życzeń klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności to Małopolska, a w szczególności Trzebinia oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Trzebini - kontakt

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608104677

Schody gięte Trzebinia

Schody gięte to bardzo popularny wybór dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi jak i przez ogromną funkcjonalność zastosowania. Specyfika tych schodów pozwala na użycie ich budowy w mieszkaniach o niewielkim metrażu. Zaoszczędzone miejsce oraz krótki czas realizacji to największe zalety. Schody drewniane Trzebinia gięte są wykonane w całości w naszej firmie oraz mogą być dostarczone w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Głównym materiałem najchętniej wybieranym do budowy schodów giętych jest wysokiej jakości drewno polskiego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest również wybór innych rodzajów, jak jesion skandynawski lub jatoba. Schody takie moga zostać uzupełniony dodatkowym elementem jak rzeźba albo grawerunek.

Schody dywanowe Trzebinia

Są jednym z przedstawicieli minimalistycznych typów schodów. Ich budowa charakteryzuje się brakiem belek policzkowych, czyli zachowane są jedynie stopnie, podstopnie oraz czasem także balustrada.

Materiały wykorzystywane do wykonania konstrukcji schodów dywanowych to głównie drewno oraz sklejka. Materiał używany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje wybieranie szkła do budowy poręczy. Wybór taki gwarantuje podkreślenie głównej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody na konstrukcji drewnianej Oświęcim, schody na konstrukcji stalowej Trzebinia, schody gięte Olkusz, schody gięte Chrzanów, schody gięte Zakopane, schody dywanowe Bochnia, schody dywanowe Oświęcim, schody na konstrukcji drewnianej Libiąż, wycena schodów Gorlice, wycena schodów Brzesko, schody na beton Nowy Targ, wycena schodów Tarnów, schody na beton Brzesko, schody na konstrukcji drewnianej Kraków, wygodne schody drewniane do kuchni Bochnia, schody na beton Nowy Sącz, wygodne schody drewniane Limanowa, schody na konstrukcji stalowej Libiąż, nowoczesne schody drewniane do salonu Skawina, wygodne schody drewniane do salonu Trzebinia, nowoczesne schody drewniane Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Wieliczka, stylowe schody drewniane Kęty, schody dywanowe Andrychów

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677