Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Wadowice

Schody drewniane Wadowice

Prowadzona przez nas firma od kilkunastu lat specjalizuje się w wykonawstwie eleganckich schodów z drewna i nie tylko. Podejmujemy się także wykonywania różnego typu wyrobów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Oferujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane. Dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji stalowej jak i drewnianej. Umożliwiamy także wykonanie indywidualnych zamówień oraz wymagających projektów.

Nowocześnie schody drewniane Wadowice nie mają wyłącznie roli użytkowej oraz praktycznej. Eleganckie a przedewszystkim dobrze dopasowane schody pełnią funkcję dekoracyjną i radują oko dopełniając całokształt domu oraz będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu coraz częściej schody betonowe są wypierane przez nowoczesne schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna jako materiału do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Wykonywane przez nas schody drewniane Wadowice wyróżniają się wysokim stopniem dekoracyjności, upiększają dom oraz są solidne.

Schody na beton Wadowice

Jeśli najistotniejszym aspektem dla Ciebie jest wytrzymałość albo stabilność, to dobrze trafiłeś/aśchody na beton Wadowice będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowa podstawa gwarantuje duże możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do dokończenia schodów. W większości przypadków materiałem wykończeniowym zostaje drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło oraz metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to do wyboru mamy każdy z nadających się do obróbki gatunek, taki jak: jesion, dąb, orzech a nawet wiąz. Do wyboru mamy także nietypowe typy drewna jak np. jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

W przypadku wykonywania schodów na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania konstrukcji betonowej, lub też używając go do obłożenia głównie częsci górnej, tj. tej po której się chodzi. Wybór rodzaju obudowy schodów na beton jest duży i uzależniony od stylu wnętrza jak i upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. małopolskie, a w szczególności Wadowice oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Wadowicach - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

608 104 677

Schody gięte Wadowice

Schody gięte są bardzo częstym wyborem przez swój niezwykle atrakcyjny wygląd jak i poprzez ogromną łatwość zastosowania. Mniejsze wymagania powierzchni pozwalają na zastosowanie ich budowy w pokojach o mniejszym metrażu. Oszczędność miejsca jak i krótki czas realizacji to główne zalety. Schody drewniane Wadowice gięte są wykonane w całości u nas oraz mogą zostać przetransportowane w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Głównym materiałem zazwyczaj wykorzystywanym do wykonania schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowego pochodzenia. Oczywiście możliwy jest też wybór innych odmian drewna, jak wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Schody gięte bardzo często są udekorowane dodatkowym elementem jak rzeźba lub grawerunek.

Schody dywanowe Wadowice

Jest to jeden z tych prostych typów schodów. Konstrukcja wyróżnia się brakiem belek policzkowych, czyli pozostawione są jedynie stopnie, podstopnie oraz czasem także balustrada.

Materiały używane do budowy konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje wykorzystywanie szkła do budowy poręczy. Taki wybór zapewnia uwydatnienie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

schody na konstrukcji stalowej Oświęcim, wycena schodów Myślenice, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów, stylowe schody drewniane do salonu Oświęcim, schody na konstrukcji stalowej Brzesko, schody na konstrukcji stalowej Limanowa, schody gięte Chrzanów, wycena schodów Olkusz, stylowe schody drewniane Trzebinia, wygodne schody drewniane Kęty, schody na beton Wadowice, schody gięte Andrychów, schody gięte Gorlice, schody dywanowe Andrychów, schody na konstrukcji drewnianej Kraków, schody na konstrukcji drewnianej Nowy Targ, schody dywanowe Wieliczka, nowoczesne schody drewniane Tarnów, schody dywanowe Tarnów, stylowe schody drewniane do kuchni Zakopane, schody na beton Myślenice, schody na beton Limanowa, nowoczesne schody drewniane do kuchni Skawina, wycena schodów Brzesko

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677