Jesteś tutaj: oferta-miasta Schody drewniane Wieliczka

Schody drewniane Wieliczka

Prowadzona przez nas firma od wielu lat zajmuje się budową solidnych schodów drewnianych. Zajmujemy się też tworzeniem wszelkiego typu elementów z drewna litego (orzech, jesion, dąb lub buk). Posiadamy szeroki wachlarz schodów drewnianych. Dywanowe, schody na beton, gięte, o drewnianej konstrukcji bądź metalowej. Umożliwiamy także wykonanie indywidualnych zamówień oraz nietypowych projektów.

Nowocześnie schody drewniane Wieliczka mają nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Piękne i dobrze dopasowane schody pełnią rolę estetyczną radując oko przez dopełnienie całokształtu domu oraz będąc jego nieodzownym elementem. Z tego właśnie powodu coraz częściej schody betonowe są masowo wypierane przez przyjemniejsze dla oka schody drewniane. Jaki jest tego powód? Drewno symuluje efekt ocieplania wnętrza! Wykorzystanie drewna do budowy schodów nadaje im oryginalności, klasycznego i eleganckiego wyglądu. Tworzone przez naszą firmę Schody drewniane Wieliczka cechują się wysokim poziomem estetyki, dekorują dom a co najważniejsze są wytrzymałe.

Schody na beton Wieliczka

Jeśli priorytetem dla Ciebie jest trwałość albo stabilność, to schody drewniane Wieliczka na beton są dla Ciebie najlepszym wyborem. Betonowa podstawa daje nam duże możliwości w temacie materiału użytego do dokończenia schodów. Najczęściej wybieranym materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, jednakże ciekawą alternatywą (głównie w nowoczesnych wnętrzach) jest szkło jak i metal. Jeżeli klient zdecyduje się na drewno, to mamy do wyboru każdy gatunek nadający się do obróbki, np. dąb, jesion, buk, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też nietypowe typy drewna np. wenge, jatoba lub mahoń.

Drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania konstrukcji betonowej, lub też używając go w celu obłożenia głównie częsci górnej, tj. tej po której się chodzi. Wachlarz materiałów służących do obudowy schodów na beton jest bardzo szeroki i uzależniony od stylu mieszkania oraz upodobań klienta.

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo małopolskie, a w szczególności Wieliczka oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej południowej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontakuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Wieliczce - kontakt

Masz pytania bądź wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

Tel: +48 608 104 677

Schody gięte Kraków

Schody gięte są bardzo popularnym wyborem dzięki swojemu bardzo atrakcyjnemu wyglądowi jak i poprzez wysoką szeroki wachlarz zastosowania. Ograniczone wymagania tych schodów pod względem powierzchni umożliwiają na wykorzystanie ich budowy w mieszkaniach o ograniczonym metrażu. Krótki czas realizacji jak i niewielka zajętość powierzchni to ich główne atuty. Schody gięte mogą być wykonywane w całości w naszej firmie po czym mogą być przetransportowane w podzespołach do klienta, a tam zmontowane.

Materiałem najczęściej używanym do wykonania schodów giętych jest wysokiej jakości drewno krajowe. Umożliwiamy oczywiście też wybór egzotycznych rodzin drewna, jak jatoba, wenge lub jesion skandynawski. Schody takie bardzo często są uzupełniony akcentem takim jak jak rzeźba czy grawerunek.

Schody dywanowe Kraków

Są jednym z przedstawicieli najprostszych typów schodów. Ich budowa cechuje się brakiem belek policzkowych, czyli zostawione są tylko stopnie, podstopnie oraz czasem także balustrada.

Do wykonywania konstrukcji schodów dywanowych używane jest w większości przypadków drewno oraz sklejka. Materiał wybierany do elementów łącznych to metal. Dużą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Opcja ta zapewnia uwydatnienie największej zalety schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznego wyglądu.

Nasze ostatnie realizacje

schody na konstrukcji drewnianej Nowy Sącz, schody na konstrukcji drewnianej Andrychów, schody na beton Wieliczka, schody na beton Kraków, stylowe schody drewniane Nowy Targ, wycena schodów Chrzanów, schody na konstrukcji stalowej Limanowa, wycena schodów Skawina, schody dywanowe Bochnia, stylowe schody drewniane do salonu Trzebinia, schody gięte Wadowice, schody gięte Myślenice, schody na konstrukcji stalowej Chrzanów, schody na konstrukcji drewnianej Wieliczka, schody dywanowe Tarnów, schody na konstrukcji stalowej Oświęcim, wycena schodów Gorlice, stylowe schody drewniane do salonu Libiąż, wygodne schody drewniane Zakopane, schody na beton Brzesko, wygodne schody drewniane do salonu Olkusz, schody dywanowe Kęty, schody gięte Oświęcim, nowoczesne schody drewniane Tarnów

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677