Jesteś tutaj: oferta-slask Schody drewniane Zabrze

Schody drewniane Zabrze - wykonawca schodów w Zabrzu

Prowadzona przez nas firma od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem eleganckich schodów drewnianych. Podejmujemy się także wykonywania wszelkiego typu wyrobów z drewna litego (buk, dąb, jesion, orzech). Posiadamy szeroki wachlarz schodów drewnianych. Dywanowe, gięte, na beton, o konstrukcji metalowej jak i drewnianej. Możliwe jest także wykonanie indywidualnych zamówień oraz projektów.

Obecnie schody spełniają nie tylko rolę praktyczną i użytkową. Solidne oraz dokładnie dopasowane schody spełniają rolę dekoracyjną i radują oko dopełniając całokształt domu oraz będąc jego nieodzownym elementem. Właśnie z tego powodu schody betonowe są masowo zastępowane przez eleganckie schody drewniane. Czym jest to spowodowane? Drewno daje nam efekt ocieplania wnętrza! Nadaje mu oryginalności, klasycznego a także eleganckiego wyglądu. Tworzone przez nas schody drewniane w Zabrzu charakteryzują się dużym stopniem dekoracyjności, urozmaicają domową przestrzeń i są wytrzymałe.

Schody drewniane - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Zabrzu

Schody na beton Zabrze

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest trwałość oraz stabilność, to dobrze trafiłeś/aś. Schody na beton w Zabrzu będą dla Ciebie idealnym wyborem. Betonowy fundament daje nam wiele możliwości jeśli chodzi o materiał użyty do obudowy schodów. W większości przypadków materiałem wykończeniowym jest wybierane drewno, niemniej ciekawą alternatywą, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, jest szkło i metal. Jeżeli jako materiał do schodów wybierzemy drewno, to do wyboru mamy każdy gatunek nadający się do obróbki, taki jak: jesion, dąb, orzech a nawet wiąz. Możliwe są też nietypowe typy drewna jak jatoba, wenge, jesion skandynawski lub mahoń.

Wykonując schody na beton, drewno wykorzystuje się do całkowitego obudowania fundamentu z betonu, albo używając go do obłożenia głównie części zewnętrznej, tj. tej po której chodzimy. Wachlarz materiałów służących do obudowy schodów na beton jest duży i uzależniony od charakteru wnętrza jak i upodobań klienta.

Schody na beton - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Zabrze

Gdzie działamy?

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. małopolskie, a w szczególności Zabrze oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów. Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

Schody drewniane w Zabrzu - kontakt

Masz wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

biuro@matyasik.pl

Zadzwoń do nas

+48 608-104-677

Schody gięte Zabrze

Schody gięte to bardzo częsty wybór dzięki swojemu niezwykle nietypowemu wyglądowi oraz poprzez niezmierną łatwość zastosowania. Niewielka powierzchnia jaką zajmują schody tego typu pozwala na zastosowanie ich budowy w domach o ograniczonym metrażu. Szybki czas realizacji oraz niewielka zajętość powierzchni to ich główne zalety. Schody gięte mogą zostać tworzone od podstaw w naszej firmie po czym mogą być dostarczone w podzespołach do klienta, na miejsce montażu.

Materiałem najczęściej wykorzystywanym do budowy schodów giętych jest najwyższej jakości drewno krajowe. Oczywiście możliwy jest także wybór innych rodzajów, jak np. wenge, jesion skandynawski oraz jatoba. Schody takie bardzo często są uzupełniony dodatkowym elementem jak rzeźba czy grawerunek.

Schody gięte - fachowy wykonawca schodów drewnianych w mieście Zabrze

Schody dywanowe Zabrze

Są jednym z przedstawicieli prostych typów schodów. Ich budowa wyróżnia się brakiem belek policzkowych, pozostawione są wyłącznie stopnie, podstopnie oraz sporadycznie także balustrada.

Materiały używane do stworzenia konstrukcji schodów dywanowych to w większości przypadków drewno, sklejka, a materiał używany do elementów łącznych to metal. Coraz większą popularność zyskuje budowa poręczy ze szkła. Taki wybór gwarantuje uwydatnienie ważnej cechy schodów dywanowych, czyli - ich minimalistycznej formy.

Schody dywanowe - profesjonalny wykonawca schodów drewnianych w Zabrzu

Najpopularniejsze usługi, które można znaleźć w naszym portfolio:

wygodne schody drewniane do domu Siemianowice Śląskie, schody na konstrukcji stalowej Katowice, schody dywanowe Świętochłowice, wygodne schody drewniane Zawiercie, wygodne schody drewniane do salonu Gliwice, schody na konstrukcji drewnianej Rybnik, schody na beton Jaworzno, schody na konstrukcji drewnianej Chrzanów, schody dywanowe Będzin, schody na konstrukcji stalowej Tychy, schody na beton Jastrzębie-Zdrój, schody gięte Cieszyn, schody na konstrukcji drewnianej Żory, stylowe schody drewniane Knurów, schody dywanowe Zabrze, schody na beton Mysłowice, schody gięte Dąbrowa Górnicza, wycena schodów Bytom, schody gięte Piekary Śląskie, wygodne schody drewniane Czeladź, wycena schodów Ruda Śląska, wycena schodów Wodzisław Śląski, nowoczesne schody drewniane do kuchni Bieruń, schody na konstrukcji stalowej Racibórz

Działamy na terenie całego Śląska

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677