Jesteś tutaj: Oferta Schody gięte

Schody gięte

Schody gięte dodają wyrafinowania każdemu wnętrzu. Są one bardzo efektowne. Schody gięte to wyjątkowa możliwość projektowa, która otwiera wiele opcji projektowych. Możemy stworzyć i wykonać schody kręcone w dowolnym projekcie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno schody gięte samonośne, jak i betonowe. Elastyczność w dopasowywaniu schodów giętych do każdej przestrzeni jest wielką zaletą. Zalecamy, aby schody były ustawione przy ścianie, jeśli przestrzeń jest ciasna.

Jednak w przypadku dużych wnętrz, w których schody mają zajmować centralne miejsce, możemy zaprojektować i wykonać efektowne schody otwarte.

Schody gięte - Fachowy wykonawca schodów drewnianych

Schody gięte - kiedy wybrać?

Schody gięte mogą być świetnym wyborem dla domów, które nie mają dużych wnętrz. Wyróżniają się one ze względu na swój unikalny design. Oko przyciąga okrągły projekt, który jest wyjątkowy od innych. Wspaniałe schody wykonane są z drewna lub metalu z elementami drewna. Jest to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji. Schody te nie różnią się od tradycyjnych schodów pod względem bezpieczeństwa i intensywności użytkowania.

Schody gięte - Fachowy wykonawca schodów drewnianych

Kiedy należy wykonać schody gięte?

Schody gięte to alternatywa dla schodów prostych. Stosuje się je od lat. Schody te są łatwe w użyciu i można po nich wchodzić na duże wysokości. Nie zajmują też zbyt wiele miejsca.

Nowoczesność i lekkość to cechy charakterystyczne projektu schodów spiralnych. Możesz wybierać spośród różnych materiałów i wprowadzać modyfikacje do projektu, aby dostosować go do swoich potrzeb. Dzięki temu zapewnisz sobie idealne dopasowanie do każdego wnętrza. Każdy projekt traktowany jest z szacunkiem. Nasze doświadczenie jest duże w produkcji schodów spiralnych.

Schody gięte - Fachowy wykonawca schodów drewnianych

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677