Jesteś tutaj: Oferta Schody na konstrukcji stalowej

Schody na konstrukcji stalowej

Schody na konstrukcji stalowej cieszą się dużą popularnością. Nie są one przeznaczone wyłącznie dla obiektów przemysłowych czy publicznych. Połączenie metalu i innych materiałów do budowy schodów to znacznie atrakcyjniejsza opcja, która szybko zyskuje popularność we wnętrzach mieszkalnych. Tego typu schody składają się przede wszystkim z połączenia drewnianego stopnia i metalowej konstrukcji nośnej.

Schody posiadają stalową konstrukcję, a stopnie są wykonywane standardowo z drewna. Metalowe schody są w stanie wkomponować się we wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego charakteru. Balustrady mogą być montowane z drewna lub innych materiałów.

Schody na konstrukcji stalowej - Fachowy wykonawca schodów drewnianych

Dlaczego warto wybrać schody o konstrukcji metalowej? 

Schody o konstrukcji stalowej to solidna i elegancka opcja, która będzie pasować do każdego wnętrza. Warto jednak zauważyć, że schody o konstrukcji stalowej mogą być wykończone różnymi rodzajami drewna, aby zwiększyć ich wartość estetyczną. Możesz dodać drewniane poręcze, aby wzmocnić projekt, podczas gdy stalowa balustrada może zostać dodana, aby dopełnić wygląd.

Oferujemy różnorodne schody o konstrukcji stalowej. Możesz wybrać rozmiar i wykończenie, które preferujesz. Zawsze spełniamy wymagania naszych klientów. Zawsze proponujemy modne rozwiązania, które są idealnie dopasowane do przestrzeni.

Schody na konstrukcji stalowej - Fachowy wykonawca schodów drewnianych

Rodzaje schodów do konstrukcji metalowej

Rodzaj konstrukcji schodów metalowych jest najważniejszym czynnikiem decydującym o ich klasyfikacji. Poniżej przedstawiono najczęstsze rodzaje kształtowania schodów dla konstrukcji metalowej:

  • schody półkowe
  • schody zabiegowe
  • schody stalowe ażurowe kręcone

Wszystkie układy schodów kręconych najlepiej sprawdzają się w salonach, ponieważ wymagają bardzo mało miejsca. Zapewniają dużą funkcjonalność, ale także gwarantują znakomity efekt dekoracyjny we wnętrzu.

Schody na konstrukcji stalowej - Fachowy wykonawca schodów drewnianych

Działamy na terenie całej Małopolski

Firma z tradycjami

Zaufaj doświadczeniu!

Zadzwoń: 608 104 677